(Marshall)’dan “Solvent Bazlı Panel Kapı Boyası”

Yeniliklerine “Renklendir Hayatı” sloganıyla devam eden Marshall, solvent bazlı, ipeksi dokuda, yüksek örtücülüğe sahip, uzun ömürlü ve silinebilen panel kapı boyasını geliştirdi.

Solvent bazlı dayanımı yüksek ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla her türlü mdf, kaplama, masif gibi ahşap yüzeylere kullanılabilen panel kapı boyası, uygulandığı alanların doğal görünümünü bozmuyor.

Kolay uygulanabilir oluşuyla dikkat çeken ürün, beyaz renk, BW ve BC baz seçenekleriyle öne çıkıyor.

Marshall Solvent Bazlı Panel Kapı Boyası

Marshall
Küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi bilinen markalar bulunuyor.

AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel’in dünya çapında 80’den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor. | www.marshallboya.com