(Studio V) Tarafından Hazırlanan “Kesit”in Yeni Sayısı Çıktı!

Kesit YARIN Studio V

ODTÜ Studio V öğrenci topluluğu tarafından hazırlanan Kesit dergisinin üçüncü sayısı geçtiğimiz hafta çıktı. Bu sayısında tema olarak “Yarın”ı ele alan dergi fiziksel baskısının yanı sıra çevrim içi ve herkese açık olarak da okunabiliyor.


Kesit: YARIN

İçerik Üretimi, Yönetimi & Grafik Tasarım: ODTÜ Studio V Öğrenci Topluluğu
Yayın Tarihi: 09 Ocak 2022
Mecra: Fiziksel & Çevrim içiOrta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerinden oluşan Studio V ekibinin hazırladığı Kesit dergisinin yeni sayısı 09 Ocak, Pazar günü fiziksel ve çevrim içi mecralarda yayınlandı. Her eğitim-öğretim döneminde bir kez olmak üzere yayınlanan Kesit, bu sayısında tema olarak odağına “Yarın”ı alıyor. Dergi geçmiş sayısında ise “Dönüşüm” teması ile yayınlanmıştı.

Dergi, bu sayısında -geçmiş sayılardaki çeşitli içerik skalasını koruyarak- öğrenci ve sektör profesyonellerinden röportajlar, denemeler, etkinlik & atölye aktarımları, görsel çalışmalar ve birçok diğer içeriğe yer veriyor.

Fiziksel baskısı kısıtlı sayıda olmak üzere yayınlanan dergi başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ücretsiz olarak edinilebilir. Dergi fiziksel baskısının yanı sıra çevrim içi platformlarda da, tasarım ve mimarlıkla ilgilenen herkesin incelemesine açık olarak paylaşılıyor.

Kesit‘in en güncel ve geçmiş sayılarını çevrim içi olarak incelemek için bağlantıya tıklayarak Studio V’nin Yumpu sayfasına göz atabilirsiniz. Ekip ve Kesit hakkında daha ayrıntılı bilgi içinse Studio V‘nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.