(Enza Home)’dan Keten Kumaşlı Koltuklar…

Enza Home koleksiyonunda yer alan keten kumaşlı koltuklar, dayanıklı dokusuyla öne çıkarken aynı zamanda kullanıcılara temizlik kolaylığı da sunuyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını arayan kullanıcılara “En Çok Sen” diyerek tasarımlar sunan Enza Home’un keten kumaşa sahip koltuk takımları, yaz mevsiminin atmosferini evlere taşımayı amaçlıyor. Güneşe karşı dayanıklılığıyla dikkat çeken keten kumaşlar, toz çekmeyerek çabuk kirlenmeyi önlüyor.

Dünyaca tanınmış tasarım stüdyosu Studio Memo by Maurizio Manzoni imzasına sahip “Canton Koltuk” çağdaş çizgileri, lüks tasarımı ve konforuyla öne çıkıyor. Katmanlı oturum dolgusu ve farklı oturum derinliklerine izin veren sırt minderiyle rahatlığı maksimum seviyeye taşımayı amaçlıyor. Ahşap detaylı ince kol tasarımıyla öne çıkan “Canton Serisi”; 2 adet silindir, 3 adet kare dekoratif kırlentle tamamlanıyor. 4’lü, 3’lü ve 2,5’lu koltuktan oluşan “Canton Serisi”, geniş oturum alanı sayesinde istenildiğinde yatak olarak da kullanılabiliyor. “Canton Koltuk”, ahşap ceviz ve ahşap siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan yüksek ayaklarıyla temizlikte de kolaylık vadediyor.

Enza Home Visions 2023 Koleksiyonu’nun bir parçası olan ve tasarımıyla dikkat çeken “Manila Berjer”, estetik görüntüsünü metal konstrüksiyon ve kol tasarımıyla tamamlıyor. Sırt kısmındaki silindir minder ile birlikte kullanılan kaz tüyü dolgulu sırt minderiyle maksimum konfor sunan “Manila Berjer”in oturum minderi altında, sırt kısmında ve kolda kullanılan suni deri detaylarla ise dikkat çekiyor.

Ergonomik detaylarla öne çıkan “Viera Koltuk Takımı”, gold ve rose olmak üzere 3 farklı metal ayak renk alternatifi ve çoklu kırlent uygulamaları ile kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. Sırt minder dolgusunda kullanılan kaz tüyü dolgusu ile yüksek konforlu bir oturum alanı sunan “Viera Koltuk”, 3’lü ve 2,5’lu koltukta bulunan sırt destek profiliyle formunu uzun yıllar koruyor. 3’lü ve 2,5’lu koltuk, geniş oturum derinliği sayesinde sırt minderleri kaldırıldığında tek kişilik yatak olarak kullanılabiliyor. Sabit ayaklı ve döner ayaklı iki berjer tasarımıyla farklı zevklere hitap etmeyi amaçlayan “Viera Berjer”, yüksek ayak formu ve kolay silinebilir kumaşıyla kolay bir temizlik sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.enzahome.com.tr