(Studio Hcrbzkrt) “M.mode Awards 2021- Architectural & Interior Photography Award” Finalistleri Arasında!

Studio Hcrbzkrt | Hacer Bozkurt

Mimari ve iç mekan fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilerin çalışmalarını sunmak, deneyimlerini ve tekniklerini paylaşmak için yeni bir platform sunan M-mode, bu yıl 2.’si düzenlenen “M.mode Awards 2021- Architectural & Interior Photography Award” (M.mode Ödülleri- Mimari & İç Mekan Fotoğraf Ödülü) için 1300’den fazla başvuru arasından seçilen 10 finalisti, Instagram üzerinden yapılan bir halk oylamasına sundu.

M.mode Awards 2021- Architectural & Interior Photography Award için seçilen 10 finalist arasında Türkiye’den fotoğrafçı Hacer Bozkurt (Studio Hcrbzkrt) da bir fotoğraf ile yer aldı. Yarışmanın ikinci aşamasında finale kalan 10 fotoğraf, Instagram üzerinden yapılan açık halk oylamasında yarışacak. En çok beğeni alan fotoğrafın birinci olacağı yarışmada oylama 30 Ocak’a kadar devam edecek. Kazanan ise 31 Ocak 2022 tarihinde açıklanacak.

Finalistler: Carlotta Di Sandro, César Belio, Dan Francis, Carlos Vélez, Jim Stephenson, Christian Flatscher, Nate Cook, Studio Hcrbzkrt, Aurélien Cubeddu, Gerry O’Leary

M.mode Awards 2021- Architectural & Interior Photography Award’da ilk 10’da yer alan fotoğrafları buradan inceleyebilir ve dilerseniz oy kullanabilirsiniz. M-mode hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.