(Kalekim) “3025 Ultralastic” ile Su Yalıtımında Yenilikçi Çözümler

Kalekim Ultralastic

Kalekim, su yalıtım ve beton koruma harcı “3025 Ultralastic” ile suyun zararlı etkilerine karşı yapılara hızlı, uzun ömürlü ve güvenilir çözüm sunuyor. İç ve dış mekânlarda uygulanabilen Ultralastic; hızlı priz alan yapısıyla su geçirmezlik ve çatlak köprüleme özelliklerinin yanında, uygulandığı alanları yaşlanmaya, olumsuz hava şartlarına, UV ışınlarına ve sülfata karşı koruyor.

Yapı kimyasalları sektöründe üretim yapan Kalekim, Ar-Ge merkezinde geliştirilen “3025 Ultralastic”; emülsiyon polimer esaslı sıvı bileşen, su geçirimsizliği ve işlenebilirliği artırıcı mineral ve özel kimyasal katkılar içeren toz bileşenden oluşuyor. Hem iç hem de dış mekânlarda uygulanabilen Ultralastic; yüksek tutunma gücü ile uygulanmasından sadece 2 saat sonra yağmura, 6 saat sonra da basınçlı suya dayanıklı hale geliyor. Zorlu koşullarda, yüksek dayanıklılık özelliği ile öne çıkan 3025 Ultralastic, hızlı uygulamalarda profesyonel uygulamacılar tarafından tercih ediliyor.

Geniş kullanım alanı ile öne çıkan Kalekim Ultralastic; temel perde su yalıtımı, beton zeminlerin toprak zemine temas eden alanları, yaya ve yük trafiğine maruz kalan yüzeyler, eski seramik ya da bitümlü kaplamaların üzeri ile hızlı uygulama istenen yerlerin yanı sıra; teraslar, balkonlar, havuz, su deposu gibi daimi ıslak bölgeler, banyo, duş, tuvalet gibi ıslak hacimli mekânlar, beton, sıva, şap gibi yüzeyler ve seramik altı su yalıtımında güvenli su yalıtımı sunuyor.

Fırça, mala, rulo veya püskürtme ile kolayca uygulanabilen Ultralastic, işçilikten tasarruf sağlamasının yanında, sınıfındaki ürünlere kıyasla daha az tüketim ile kullanıcılara maliyet avantajı sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kalekim.com