2. Eskişehir Yapı Fuarı 28 Kasım’a Kadar Devam Ediyor!

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Ticaret Odası iş birliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen “Eskişehir Yapı Fuarı” (Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknoloji Fuarı) 28 Kasım’a kadar ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor.


Eskişehir Yapı Fuarı
Tarih:
25-28 Kasım 2021
Yer:
ETO – TÜYAP Fuar Merkezi, Eskişehir


Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ile organize edilen Eskişehir 2. Yapı Fuarı, yapı ve inşaat sektörünün öne çıkan birçok üretici ve tedarikçiyi ağırlıyor.

Cephe kaplama, çatı yalıtım, PVC doğrama, çelik ve ahşap kapı, pencere sistemleri ve aksesuarları, tente ve gölgelendirme sistemleri, asansör sistemleri ve ekipmanları, hazır beton, prefabrik, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri, yapı kimyasalları, mermer, mutfak tezgâhları ve dekorasyon, platformlar, iş ve inşaat makineleri ile iş sağlığı ve güvenliği ekipman ve malzemelerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren katılımcılar ürün ve hizmetlerini sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Eskişehir Yapı Fuarı’nın 2021 yurt dışı alım heyeti ziyaret programı kapsamında 12 ülkeden 200’ün üzerinde iş insanı ağırlanıyor. İhracat bağlantılarının kurulmasına imkân tanıyan fuara yurt içinden Eskişehir başta olmak üzere, Afyon, Kütahya, Bilecik, Ankara, Bursa, Konya, Manisa, Kocaeli ve Sakarya illerinde bulunan Ticaret ve Sanayi Odaları, OSB’leri ve ilgili meslek odaları üyeleriyle düzenlenen 40’ın üzerinde heyet organizasyonu bulunuyor.

İlk üç gün 10:00-19:00 saatleri arasında, son gün 28 Kasım tarihinde ise 10:00-18:00 saatleri arasında açık olan Eskişehir 2. Yapı Fuarı, www.eskisehirinsaatfuari.com  adresinden alınacak çevrim içi davetiye ile ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

Etkinliğin broşürünü incelemek için \bağlantıya bakılabilir.