(REHAU)’dan Panorama Swing Design Katlanır Sürgülü Pencere

REHAU’nun iç ve dış mekânlar arasında maksimum açıklık elde edilmesini sağlayan sürgülü çözüm sistemi “Panorama Swing Design”, taşınabilir, açılabilir ve bir noktada toplanabilir kanatları ve hem çift hem de üç camlı birimleri ile öne çıkıyor.

Pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında yenilikçi çözümler geliştiren REHAU’nun, yeni ürünü Panorama Swing-Design uygun maliyeti, hızlı montaj sistemi, kullanım rahatlığı ve temizlik kolaylığı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Küçük binalardan büyük binalara, özel konutlardan endüstriyel tesislere kadar birçok alanda kullanılabilen Panorama Swing-Design, geniş açıklığı sayesinde restoranlar ve dükkânlar için de tercih edilebilir.

Panorama Swing-Design yerden tasarruf sağlayan teknolojisi sayesinde, çıkıntı detayları oluşturmadan açıklık sağlayarak gizli menteşe ve aksesuarlarıyla da mekânlara sade bir görünüm sunuyor.


REHAU
REHAU, sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler su-nar. Buradaki odak, enerji verimli yapı, yenilenebilir enerjilerin kullanımı ve su yönetimi gibi konular üzerindedir. REHAU, pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında sofistike sistem çözümleri ile müşterilerine güçlü bir ortaktır. 170’den fazla yerde yaklaşık 20.000 çalışanı ile bağımsız aile şirketi, dünya çapında pazara ve müşteriye yakın olmayı hedeflemektedir. | www.rehau.com