(BTicino)’dan Yeni Anahtar Serisi: Classia by BTicino!

Classia by BTicino anahtar-priz serisi, modern ve köşeli hatlarıyla İtalyan tasarımını akıllı çözümleri ile birleştiriyor. Classia by BTicino, yalınlığı ve esnekliği bir arada sunarak, özgün renk seçenekleri ve ipeksi yüzeyi ile yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında lider firmalardan biri olan İtalyan BTicino’nun anahtar priz serisi “Classia by BTicino”, hafif kavisli düğme yüzeyi ve keskin hatlı çerçeve tasarımıyla şıklığı yakalıyor.

Classia by BTicino, ev ya da çalışma alanlarında tarz yakalamak isteyenlere modern çözümler getiriyor. Ürün parlak beyaz ve satine siyah mekanizma renkleri ile kombine edilebilecek 16 farklı renkte çerçeve ile altın, krom ve nikel renkli kenarlık alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Tüm buat tiplerine uyumlu kurulum sistemi sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan Classia by BTicino, İtalyan ve Avrupa standardına uygun üretimi ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor.

Daha fazla bilgi için https://www.bticino.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.