(ASAŞPEN)’den INOVA Sürme Kapı ve Pencere Sistemi!

5 kıtada 55 ülkeye ihracat gerçekleştiren ASAŞPEN’in zorlu koşullara ve farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 2019 yılında lansmanı gerçekleştirilen Inova Sürme Kapı ve Pencere Sistemi benzer sistemler arasındaki en yüksek performans ve yalıtımı sağlıyor. Şık tasarımı ve zengin kaplamalı renk alternatifleriyle öne çıkan Inova ürünü, üstün performansıyla yüksek binalarda da güvenle kullanılabiliyor.

Yeni nesil yalıtımlı Inova PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, benzer sistemler arasında en yüksek performans ve yalıtımı sağlıyor. Sızdırma ve rüzgara karşı koruma özellikleri sayesinde yüksek ve büyük yapılarda güvenle kullanılabilirken şık tasarımı ile de öne çıkıyor. Inova Sürme Kapı ve Pencere Sistemi ile veranda ile bahçe, salon ile teras gibi alanlar birleştirilerek modern ve konforlu yaşam alanları oluşturulabiliyor. Yaşam alanlarına değer katan Inova, 147 mm kasa, 76 mm kanat genişliği ve montaj kolaylığı sayesinde her yapıya rahatça uygulanabiliyor.

Inova ürününe özel tasarlanan aksesuarlar sayesinde ağır kanatlarda bile pencere kolunun rahat kullanımıyla kanadın yukarı kaldırılmasına gerek olmadan kolay ve dengeli açma olanağı sunuyor. Pencerenin ispanyoleti üzerindeki pimler, özel anahtar ile hava ve iklim şartlarına göre ayarlanabiliyor. Ayrıca farklı kalınlıklardaki cam seçenekleri ile istenilen yalıtım sağlanabiliyor. Bu yıl Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda beğeniye sunulan ve katılımcılardan tam not alan Inova ürünü, iç ve dış tarafında bulunan özel tasarımlı contalar ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlıyor.


ASAŞ:
1990 yılında kurulan ASAŞ, bugün Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge merkezine de sahip olan ASAŞ, üretim alanındaki tecrübesini tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla sürekli geliştirerek sektöre birçok sektör için yenilikçi ürünler sunuyor. ASAŞ, alüminyum profil, kompozit panel, alüminyum yassı mamul, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri, alüminyum kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri, panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri alanında zengin bir ürün yelpazesine sahip.Bugün 80’i aşkın ülkeye ihracat yapan ve kuruluşundan bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren ASAŞ, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018 listesinde de 62’inci sırada yer alıyor.