(NG Kütahya Seramik)’ten “DOĞAYA DÖNÜŞ” Koleksiyonu…

NG Kütahya Seramik, farklı ağaç türlerinden esinlenerek tasarladığı “Doğaya Dönüş” koleksiyonu ile mekânlara ahşabın sıcaklığını yansıtıyor. İnsanı, doğanın ayrılmaz bir parçası olarak simgelediği yeni koleksiyonunda, ahşabın farklı yorumlarıyla mekânlarda ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratıyor. 

NG Kütahya Seramik, farklı yüzey taleplerine göre ürettiği yeni nesil koleksiyonları ile yaşam alanlarında kusursuz bütünlüğü sağlıyor. Mekân dekorasyonları için en çok tercih edilenler arasında yer alan NG Kütahya Seramik’in ahşap dokulu seramikleri, uygulandıkları alanlarda sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Ahşabın farklı yorumlarını mekânlara taşıyan marka, inovatif ve sıra dışı tasarımlarıyla yaratıcı fikirler sunuyor.

“Doğaya Dönüş” koleksiyonu, farklı renk seçeneklerine sahip ahşap dokulu serilerden oluşuyor.

NORDIC

Doğanın güzelliğini yaşam alanlarında hissettiren 60×120 cm Nordic serisi, ahşap yüzeyi, minimal ve şık duruşuyla mekânlarda benzersiz kombinasyonlara eşlik ediyor. Özel seri, doğadan kopamayanlar için mükemmel bir alternatif.

STATUARIO & ROVERE

60×120 cm ve 20×120 cm ebat seçenekleri sunan Rovere ile 120×240 cm Statuario’nun kusursuz bütünlüğü, yaşam alanlarında yepyeni bir stil yaratıyor. Ceviz, kiraz ve gri renk tonlarının çok yakıştığı Rovere ve güzelliğini mermerin ihtişamından alan Statuario, doğanın yalınlığını yaşam alanlarına yansıtıyor.

SEDİR

18×118 cm ebadı ile tasarım anlayışını zamanın ötesine taşıyan Sedir serisi; gri, abanoz, meşe ve akçaağaç renk alternatifleriyle yaşam alanlarında modern bir yaklaşım sergiliyor.

STATUARIO & MASİF

120×240 cm, 120×120 cm ve 60×120 cm ebat alternatifleri bulunan Statuario ile 20×120 cm Masif’in ferah görünümü, mekânlarda doğayı hissettiriyor. Ceviz, kiraz ve akçaağaç renk seçenekleriyle Masif’in ahşap dokusu yaşam alanlarında sıcak bir ambiyans yaratırken, mermer dokulu Statuario şıklığı ve zarafeti yansıtıyor.