(The Circle)’da: Performans Sanatlarında Mekan / Istanbul Fringe

Circle Talks kapsamında 1 Nisan Perşembe günü Istanbul Fringe ekibinden Yasemin Kır, Emre Yıldızlar, Denizhan Çay ve Zeynep Uğur’un katılacağı çevrimiçi bir etkinlik düzenleniyor . Performans ve mekanın kesişimine odaklanan etkinlik sanat, performans ve mimari ile ilgilenen herkesin katılımına açık!


Konuk Konuşmacılar: Istanbul Fringe (Yasemin Kır, Zeynep Uğur, Denizhan Çay, Emre Yıldızlar)
Tarih / Gün: 01 Nisan 2021 Perşembe
Saat:
20:00 – 21:30
Mecra:
Zoom + YouTube
Katılım:
Ücretsiz, Herkese Açık


Performans Sanatlarında Mekan / Istanbul Fringe başlıklı etkinlik kapsamında gerçekleşecek sohbette performans sanatına ve mekana değinen birçok konu başlığı ele alınacak. Katılımcıların eğitim ve çalışma geçmişlerinden Istanbul Fringe Festival‘a uzanan konu yelpazesinde beden-hareket-mekan ve mekan-performans sanatları ilişkileri irdelenecek. Bir sohbet olarak ilerleyecek oturumda Istanbul Fringe ekibi esinlendikleri kaynaklardan bahsedecek ve ekibe, The Circle’dan moderatör Tolgahan Akbulut eşlik edecek.

Etkinliğe katılım için web sitemizdeki etkinlik sayfasında ve aşağıda yer alan bağlantılara tıklayarak Zoom oturumuna ücretsiz kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra e-posta adresinize gelen Zoom bağlantısına tıklayarak etkinliğe katılabilirsiniz. Oturum boyunca izleyiciler her iki platformdan da birebir veya etkinlik moderatörü aracılığıyla sorularını Istanbul Fringe ekibine yönledirebilecekler.

Oturum aynı zamanda YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizdeki etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli ve Ek Bağlantılar:
The Circle Web: www.thecircle-o.com
Zoom Kayıt Bağlantısı: us02web.zoom.us/webinar/register/WN_mhZpQNlXTYGsnJG7Abe_xA
The Circle YouTube Kanalı:
www.youtube.com/channel/UCQeDiE1OxdDKskYtthCIBcA