(Geberit) INNOVATION DAYS için Geri Sayım Başladı…

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, tesisatçıları, sıhhi mühendisleri, mimarları, iç mimarları, bayi sahiplerini ve satın almacıları çok özel bir deneyimle buluşturmak için 6-8 Nisan 2021 tarihleri arasında Geberit Innovation Days’i düzenliyor. Üç gün sürecek interaktif etkinlik kapsamında Geberit, 2021’de piyasaya süreceği tüm ürün, sistem ve yenilikleri; tasarım, işlevsellik ve teknik alanlarındaki bilgi ve tecrübesi ile harmanlayarak katılımcılarla paylaşacak.

Geberit, 2021’de piyasaya süreceği yenilikleri, yeni ve benzersiz bir platform olan Geberit Innovation Days etkinliğinde tüm paydaşlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. www.innovation-days.geberit.tr üzerinden 6-8 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Geberit, sıhhi tesisatçıları, tesisat mühendislerini, mimarları, iç mimarları, fuar katılımcılarını ve satın almacıları çok özel bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Geberit çözümlerinin hepsi için Innovation Days

Geberit Innovation Days Etkinliği; tasarım, işlevsellik ve teknik anlamda yapı alanıyla ilgilenen herkes için kapsamlı bilgiler sunuyor. Üç gün sürecek Innovation Days etkinliğinde Geberit, net bölümlere ayrılmış 8 farklı alanda 20-25 dakika sürecek paneller düzenleyecek. Katılımcılar, ilgilendikleri alanlarda Geberit uzmanları ile bir araya gelerek merak ettikleri soruları sorabilecek. Geberit’in 2021’de piyasaya süreceği tüm ürün ve hizmetlere kompakt bir genel bakış ile başlayacak olan etkinlik, boru hattı sistemleri, gömme rezervuar alanındaki Geberit yenilikleri ve banyolarda yüksek tasarım özgürlüğü için Geberit tasarım ve inovasyon süreçlerinin anlatımıyla devam edecek.

Banyoda kişisel konforu iyileştirme, daha hijyenik banyolar ve daha fazla alan kazanmaya yönelik çözümlerin de detaylarıyla anlatılacağı etkinlikte; Geberit akıllı klozet, otomatik taharet sistemler fotoselli ürünler, Geberit’in planlama araçları ve dijital araçları katılımcılara anlatılacak. Ayrıca gündem, ilgi alanlarına göre ziyaretçiler tarafından online olarak planlanabiliyor. Katılımcılar, tüm bu modüller için konu ve zaman programına http://www.innovation-days.geberit.tr adresinden ulaşabilecek.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 29 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2019 yılında 3,1 milyar CHF net satış açıklamıştır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.