(Bostik)’ten SU GEÇİRMEYEN YAPIŞTIRICI P580 Supergrip Xtra Power…

Bostik P580 Supergrip Xtra Power, çözücü içermeyen mega güçlü bir poliüretan yapıştırıcıdır. Adeta bir “sıvı çivi” gibi çalışır. Astar olmadan çoğu yüzeye (nemli yüzeyler dâhil) kolaylıkla yapışır. Metal, taş, ahşap ve beton gibi ağır hizmet tipi yapı malzemelerinin, her türlü yalıtım malzemesinin (EXP ve EPS), plastik ve cam yünü gibi daha hassas yapı ürünlerinin yapıştırılması için özel olarak geliştirilmiştir. D4 su geçirmeyen akıllı yapıştırıcı Bostik P580, iç ve dış mekânlara mükemmel şekilde uygulanır.

EN 204/205 D4 sertifikasına sahip olan Bostik P580 Supergrip Xtra Power çevre dostudur, insan sağlığına zarar vermez. Yeşil binalarda da güvenle kullanılır.


Bostik:
Bostik, Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere, daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümler geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 2,1 milyar euro’luk cirosu ve 6 bin çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de, yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, İnegöl ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor. www.bostik.com.tr

Arkema:
Bir malzeme tasarımcısı ve yenilikçi çözümler üreticisi olarak Arkema, malzemeleri şekillendirerek yeni kullanım alanları yaratır. Dengeli iş portföyümüz, yüksek performanslı malzemeleri, endüstriyel ihtisasları ve kaplama çözümlerini kapsamaktadır. Dünyaca tanınmış markalarımız hizmet verdiğimiz pazarların liderleri arasındadır. 2019 yılında 8,7 milyar euro ‘luk cirosu ile dünya çapında yaklaşık 20 bin çalışanıyla 55 kadar ülkede 144 üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Tüm ortaklarımızla aktif işbirliği taahhüt ediyoruz. Kuzey Amerika, Fransa ve Asya’daki araştırma merkezlerimiz, biyo-esaslı ürünler, yeni enerjiler, su yönetimi, elektronik çözümler, hafif malzemeler ve tasarım, ev verimliliği ve yalıtım alanındaki gelişmelere odaklanmaktadır. www.arkema.com