GLADIS ve SATALA: (Aqua Creations)’ın Doğadan İlham Alan Mobilyaları…

TEPTA Aydınlatma tarafından temsilciliği yürütülen aydınlatma markası Aqua Creations, ilhamını doğadan alan mobilya tasarımlarına imza attı. Ürünler ergonomileri ve rahatlıkları ile ev yaşamında ayrıcalık sağlıyor.

Aydınlatma sektöründe 29 yılı aşkın süredir hizmet veren TEPTA Aydınlatma tarafından Türkiye temsilciliği yürütülen Aqua Creations, özgün aydınlatma ürünlerindeki uzmanlığını mobilya tasarımına da yansıttı.

Günlük yaşama değer katan, baharın enerjisini yaşam alanlarına taşıyan Gladis ve Satala tasarımları sanatçı Ayala Serfaty tarafından tasarlandı.

Aqua Creations’ın mobilya koleksiyonunda yer alan, Gladis Lounge, parmak izinden ilham alınarak tasarlanan bir oturma birimi. Ergonomik olarak şekillendirilmiş olan tasarım, poliüretan üzerine zengin renkteki kumaş seçenekleri ile sunuluyor. Doğanın akışkan formlarını sembolize eden Gladis tamamen el işçiliği ile üretildi.

Tasarımlarında doğayı ana tema edinen Aqua Creations markasının diğer bir tasarım mobilya ürünü Satala, hamak formuna getirdiği modern bakış açısıyla dikkat çekiyor. Tek ayağın ucunda kauçuk kaplı metal bir top ile dengede duran Satala, diğer ucundan da duvara dayanarak destek alıyor. Galvanizli metalden üretilen bu eşsiz ürün zengin renk ve kumaş seçeneği ile her yaşam alanına kolaylıkla uyum sağlıyor.

Aqua Creations markasının bu son derece yeni ve özgün mobilyaları sadece TEPTA’nın Nispetiye’de yer alan merkezinde sunulmakta. 29 yılı aşkın süredir aydınlatma alanında 30 kadar markanın Türkiye temsilciliğini üstlenen TEPTA’da dekoratif ve teknik aydınlatma alanında sınırsız seçenek ve doğru aydınlatmaya yönelik proje ve süpervizyon hizmeti veriliyor.

Detaylı bilgi için: www.tepta.com