Düzenli ve Ferah Banyolar için (VitrA)’dan SENTO KOLEKSİYONU

VitrA’nın Sento banyo koleksiyonu, yuvarlak hatlı modern tasarımı ve akıllı saklama alanı çözümleriyle, düzenli ve ferah banyolar tasarlanmasına olanak sağlıyor.

VitrA’nın ferah banyolar yaratan banyo koleksiyonu Sento, fonksiyonelliğiyle dikkat çeken mobilyaları ve farklı büyüklükteki mekanlara uygun lavabo ve klozet alternatifleriyle, ailedeki herkesin banyoda aradığı çözümleri bir arada sunuyor. Yalın ve sıcak tasarımıyla İskandinav tarzını banyolara taşıyan Sento, zarif görünüşü kadar konforuyla da öne çıkan Seat duş teknesiyle de kombinlenebiliyor. Seat’in entegre oturma alanı, pratik ve ergonomik bir duş deneyimi vadediyor.

VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Sento koleksiyonu, fonksiyonel saklama üniteleriyle de dikkat çekiyor. Çamaşır sepetli boy dolabı, temizlik dolabı, çamaşır makinesi dolabı gibi modüller, daha düzenli ve ferah banyolar tasarlanmasına olanak tanıyor. Çamaşır makinesi veya klozet üzerine konumlandırılabilen üst dolap ise banyoda yeni saklama alanları yaratıyor.