(BİEN) Yenilenen Vizyonu ve Misyonu ile WEB SİTESİNİ Yeniledi…

Yeniliği ve gelişimi iş ilkesi edinen yapı sektöründeki Bien markası, geçtiğimiz yıl, üretim sürecindeki iki önemli guruba ayrı ayrı odaklanma kararı aldı. Bien Seramik ve Bien Banyo olarak iki ayrı grupta üretim yapmaya başlayan Bien, bu anlayışla web sitesini tamamen yeniledi.

Ürettiği kaliteli ürünler ile yaşama değer katan, çalışanlarına, topluma ve çevreye saygılı davranmaya dikkat eden Bien, global marka olma misyonuyla web sitesini yeniledi. Tüketicilerin pratik ve hızlı kullanmasını sağlamayı amaçlayan tasarımı ile yenilenen çatı web sitesinin adresi http://www.bienglobal.com oldu.

Bien markası ürün ve hizmetleriyle ilgili daha kolay bilgiye erişilebilmesi anlayışıyla Bien Seramik ve Bien Banyo’ya da özel web sitesi tasarladı. Üç web sitesi bulunan Bien’in tüm bilgileri içeren web sitesi http://www.bienglobal.com’a ek olarak Bien Seramik karo ürünleriyle ilgili detaylara http://www.bienseramik.com.tr sitesi adresinden, Bien Banyo ürünlerine ise http://www.bienbanyo.com.tr web sitesi adresinden ulaşılabilecek.

Profesyonellere özel bölüm

Mobil uyumlu hale getirilen Bien’in yeni web sitelerinde ürün görüntüleri ve ürün bilgisi içerikleri detaylandırılarak kullanımı daha kolay hale getirildi. Bu çalışmalar doğrultusunda, Bien markası için tamamen güncellenen yeni web sitelerinde öncelikli olarak tasarım ve işlevselliğe önem verildi.

Ayrıca siteye eklenen profesyoneller bölümüne üye olunarak Bien ürünlerinin tasarımlarının tasarım aşamasındaki detaylarına ve taslak çizimlere ulaşılabilecek.

Tamamen mobil uyumlu, ürünlerin görüntü ve bilgilerinin geliştirildiği yeni web sitelerinde, kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşayabilmesi adına çağdaş ve yepyeni özellikler mevcut.


BİEN:
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını “daima genç ve daima yeni” olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.

Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

BİEN Seramik:
Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien Seramik, tüm ürünlerini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun üretmektedir.. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN Banyo:
Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.