Dairesel Formuyla Dekorasyona Canlılık Katan İkonik Tasarım: (ADDO) Margherita

Tasarımı odağına alarak ofis dekorasyonunda hızla yükselen ADDO, ürün gamını dairesel sırtı ile çok yönlü kullanıma olanak sağlayan ve ikonik formuyla dikkat çeken Margherita ile genişletiyor. ADDO Design Team tasarımı Margherita; keskin çizgilerden kaçınan organik ve kıvrımlı hatları, canlı yapısına uygun renk seçenekleri, farklı kumaş kullanım olanakları ve ahşap, metal gibi ayak alternatifleri ile incelikli bir tarz ortaya koyuyor.

ADDO Design Team imzası taşıyan Margherita, minimal yapısı ile kompakt alanlara uyum göstererek fonksiyonelliğini kanıtlıyor. Tasarımın dairesel ve düşük sırtı geriye doğru esneme payı ile maksimumda konfor sağlarken, yumuşak döşemesi de bedeni kavrayarak oturum konforunu destekliyor.

Konferans salonları, yemek odaları veya bekleme alanları için zarif bir seçim olan ergonomik koltuk, renk seçenekleri ve soft çizgileri ile canlı yaşam ortamları yaratıyor. Ürünün ayak yapılarındaki ve kumaş yapısındaki çeşitlilik, kullanıcı ve tasarım dili değişen mekanlarda çözüm olmasını kolaylaştırıyor.

Yeni nesil ofislerin sosyal ve canlı yapısını uyum sağlayacak olan Margherita, aynı zamanda evlerde de dinamik bir dekorasyon & konfor ürünü olarak tercih edilebilecek.