(Ateco Zemin)’in BALANCE ECHO Serisinde İNDİRİM Fırsatı…

Zemin sektörünün önde gelen firmalarından Ateco Zemin’in Balance Echo serisi, ofislerde sıklıkla tercih edilen karo halı modellerinden biri olmaya devam ediyor. Siyah renk ve 50×50 cm ebatlı Balance Echo, metrekaresi 20 Euro’dan 16 Euro’ya düşen fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Günümüzde hızla kullanım alanı artan karo halılar, genel mekanlar için ideal bir seçenek olmaya devam ediyor.

Mekanların dekorasyonlarında modern çizgiler oluşturmak için ideal bir seçim olan karo halılar, uygun maliyetleriyle de işverenlerin ilk tercihlerinden birini oluşturuyor. Ateco Zemin Malzemelerinin İngiltere’den ithal ettiği Balance Echo halılar, polyamid iplikten oluşan dokusuyla siyahın asaletini ofislere taşıyor. Ayrıca renkli ve mat karo halılarla tasarım yapma avantajı sağlayan Balance Echo halılar, yaşam alanlarını estetikle buluşturuyor. Dokusu sayesinde yürüme kolaylığı sağlayan bu halılar aynı zamanda ses absorbe etme özellikleriyle yaşam alanlarında yapılan işlerden alınan verimi artırıyor. Siyah renk ve 50×50 cm ebatlı Balance Echo, metrekaresi 20 Euro’dan 16 Euro’ya düşen fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için karo halı tercih edebilirsiniz

Antistatik özellikteki karo halıları yorumlayan Ateco Zemin Malzemeleri Kurulu Başkanı Zafer Işık, Balance Echo’nun tercih edilmesinin nedenlerine dair açıklamalarda bulundu. Uzun süre kullanım sağlayan Balance Echo karo halıların asil görünüşü ile ofisleri daha şık bir görünüme kavuşturduğunu dile getiren Işık; ayrıca ses absorbe yeteneklerinin bu halıların seçiminde önemli olduğunu vurguladı. Karo halının kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan birinin kullanılan ipliğin türü olduğunu söyleyen Işık, “Farklı yaşam alanları için farklı hav yüksekliğindeki halıları tercih etmek kullanım rahatlığı bakımından oldukça önemli bir unsur oluyor. Karo halılar ofisler için uygun hav yükseklikleriyle ve tasarım yapımına olanak tanıyan özellikleriyle ofis zeminlerini şık ve desenli bir yüzey ile buluşturuyor. Sesi yutma özelliği yüksek bu halılar, kalabalık iş yerlerinde insanlar tarafından oluşacak gürültüyü minimize ederek verimi arttırıyor bu nedenle de işverenler tarafından tercih ediliyor. Bu halılar yerinden sökülüp başka mekanlarda da kullanılabilme avantajıyla da çok fazla tercih ediliyor. Temizlik ve hijyen bakımından da yaşamı kolaylaştıran karo halılar için biz Ateco, ürünlerimizin çoğunda Polyamid (PA) iplik kullanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki Polyamid, yıpranmaya karşı son derece dayanıklı olmasıyla leke ve kirlerin kolaylıkla temizlenmesine olanak tanıyor” dedi.

Karo halı döşerken; doğru karo halı modelinin ve ölçüsünün belirlenmesinin, zeminin düzgün olmasının, zemindeki farklılıkların düzeltilmesinin, zemine yapıştırıcı sürülmesinin ve karo halıların yerleştirme düzeninin önemli kriterler olduğunun altını çizen Ateco, ISG sertifikalı uygulama personelleriyle bu hizmeti eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.


Ateco Zemin Malzemeleri:
2008 yılında “alüminyum paspas” üretmek üzere kurulmuş, inovatif ürünler üretmeyi ve geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. 2009 yılında Avrupa’nın önde gelen halı üreticisi Burmatex ile distrübitörlük sözleşmesi imzalayarak ürün gamına karo halıları da eklemiş ve sektördeki tedarik zincirini genişletmiştir. ATECO ZEMİN MALZEMELERİ; üretici, ithalatçı ve uygulamacı yönleriyle birden fazla firma kimliğine sahip bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu bu özelliklerine bağlı olarak paspas sistemleri, zemin döşeme ve ofis mobilyalarında kendisine ulaşan ihtiyaç ve istemlerde, iş geliştirmede ki tecrübesiyle çok yönlü ve kapsamlı çözümler üretebilmekte ve bu çözümleri projelendirerek sunabilme tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Ateco Zemin Malzemeleri; Kültür, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, konaklama, dinlenme tesisleri, ofis vb. ortamlar ve yapılar için tedarik eden ve uygulayan bir firmadır.