(Geberit) AquaClean Tuma’yı SON KULLANICIYLA Buluşturuyor!

Geberit, yeni nesil teknolojinin yansıması olan AquaClean Tuma’yı son kullanıcısıyla buluşturuyor. Çok yönlü kompakt bir çözüm olan Tuma, tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştirerek banyolar için farklı bir çözüm oluyor.

AquaClean geleneği olan patentli WhirlSpray taharet teknolojisiyle ile Tuma, yoğun bir temizlenme sunuyor. Konumu ayarlanabilen taharet çubuğu ve su debi ayarının yanında etkili bir koku alma ünitesine sahip olmasıyla tüm detaylarında maksimum hijyen ve konfor sunmayı amaçlıyor. Rimfree® (kanalsız) klozet ile birlikte son kullanıcısına ulaşan Tuma, ergonomik uzaktan kumandası ve farklı renk alternatifli kapak seçenekleriyle kullanıcısının beğenisine sunuluyor.

Özel tasarımıyla, pratik kullanımı ve ergonomik oluşuyla 2017 IF Tasarım Ödülü’nün sahibi olan AquaClean Tuma, kireç çözme fonksiyonuyla bekleme modundayken minimum enerji harcıyor. İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan Geberit AquaClean Tuma, tek bir tesisat uzmanının çalışması yeterli olacak bir montaja sahip.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün liderlerinden biridir. Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 sıhhi tesisat ve vitrifiye  üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000’e yaklaşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2016 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.