(BTicino) ile Yaşam Alanlarında İNCE Bir Devrim!

Prestijli çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına “ince” bir dokunuş yapıyor. Seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino,  yaşam alanlarını farklı bir boyut katıyor.

Estetik tasarımlarıyla ev dekorasyonunuza değer ve prestij katan BTicino Axolute Air serisi, boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle evinde farklılık yaratmak isteyenlere harika bir seçenek sunuyor.

Evinizin atmosferi istediğiniz gibi…

Yaşam alanlarınızı tarzınıza göre özelleştirebilme olanağı tanıyan BTicino Axolute Air serisinde bulunan mat beyaz çerçeve, yaşayan mekânlar yaratmanızı sağlıyor. İnsana huzur ve ferahlık hissi veren Axolute Air Mat Beyaz Çerçeve, boyanabilme özelliğiyle de evinizin atmosferini istediğiniz an değiştirme fırsatı sunuyor.

Yaşam alanının kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenler için BTicino Axolute Air, devrim niteliğindeki 3,5 mm inceliğiyle bulunduğu mekânı benzersiz bir estetikle taçlandırıyor. Ayrıca astar boya özelliğine sahip mat beyaz çerçeve, su bazlı boya ile istenilen renkte boyanarak yaşam alanlarını kişiselleştiriyor. Nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilen BTicino Axolute Air, kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.