(Modoko) Life Exclusive EKİM-KASIM Sayısı Bayilerde!

Mobilya ve dekorasyonda trendleri belirleyen mobilyanın başkenti Modoko’nun life style dergisi Modoko Life Exclusive’in Ekim-Kasım sayısı yine zengin içeriğiyle okuyucunun  beğenisine sunuldu.

Mimarlığın geleceği ile ilgili yüksek mimar Mehpare Evrenol, medya dünyasında umut verici sesiyle, hayata kattığı güzelliklerle anılan Yekta Kopan ve tasarımlarıyla Loda Mobilya’ya özel bir dokunuşta bulunan tasarımcı Ayşegül Hotiç ile keyifli röportajlar yer alıyor. Yazı ve röportajlarıyla yaşama ve yaşam alanlarına tatlı bir dokunuşta bulunan Life Exclusive, zengin içeriğinin yanı sıra Furniture İstanbul Mobilya Fuarı’na giriş bileti hediyesiyle raflarda yerini aldı.

Mobilyanın Başkenti Modoko’nun yayınladığı modadan kültür sanata, tasarımdan dekorasyona tarihten  geziye kadar pek çok alanla ilgili haber, yazı ve özel söyleşilerin yer aldığı Modoko Life Exclusive’nin Ekim-Kasım sayısında, mimarlığın geleceğiyle ilgili yüksek mimar Mehpare Evrenol, medya dünyasında umut verici sesiyle, hayata kattığı güzelliklerle anılan televizyoncu ve yazar Yekta Kopan ve tasarımlarıyla Loda Mobilya’ya özel bir dokunuş katan, tasarımcı Ayşegül Hotiç ile keyifli röportajlar yer alıyor.

Ekim 2013’ten beri düzenli olarak yayınlanan Modoko Life Exclusive dergisinin iki aylık Ekim-Kasım sayısı ‘Maskülen Doğallık, Geçmiş Kokan Detaylar’ ve ‘Lüksün ve Konforun Buluşma Noktası Villalar’ temasıyla ön plana çıkıyor. Derginin yeni sayısında Furniture İstanbul Mobilya Fuarı giriş bileti hediyesi de bulunuyor… Modoko Life Exclusive dergisini tüm D&R ve Migroslardan temin edebilirsiniz.


Modoko:
1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır.  Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.