Türk Yapı Sektörü (ICS) 2018’de Buluşacak!

Türk ekonomisinin en önemli destekçilerinden biri olan inşaat ve inşaat malzemeleri sektörü, ICS-2018 (İstanbul İnşaat, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve Dekorasyon Fuarı) ile geleceğine artık daha güvenle bakacak. Yüz binlerce datadan oluşan ziyaretçi ağını ICS katılımcılarının hizmetine sunan CNR Holding, 30 yıla yakın fuarcılık tecrübesini de yine yapı sektörünün ithalat ve ihracat oranlarını artırmaları için kullanacak.

Yapı sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşlarının, endüstriyel yapı merkezlerinin de desteğini alan ICS 2018, dünyanın ve Türkiye’nin en önemli medya kuruluşları ile de işbirliği içerisinde. Ürün gruplarına göre ayrılmış salonlar ve interaktif uygulamaların yanı sıra etkinlik alanlarında düzenlenecek sektörel yarışmalar, hedef pazarlara yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalar ICS 2018’de öne çıkan konu başlıklarından sadece birkaçı.

Sektörün güç birliği

Yapı sektörünün öncü firmalarının katılımı ile gerçekleştirilecek olan ICS, endüstriyel yapı merkezleri ve çatı derneklerinin desteği ile düzenleniyor.

Uluslararası tanıtım ve pazarlama

Yüzbinlerce sektörel veri tabanından oluşan yerli ve yabancı ziyaretçi ağı için pazarlama çalışmaları yürüten ICS 2018, dünyanın ve Türkiye’nin en önemli basın yayın organları ile de anlaşmalar gerçekleştiriyor.

İnovasyon

İnteraktif uygulama ve eğitim alanlarında sektör temsilcileri, ürünlerinin demosu ile ziyaretçilere sunumlar yapabilecek, fuarda ürün uygulama alanları ve doğru kullanımları ile ilgili eğitimler de verebilecek. ICS 2018 ve endüstriyel yapı liderlerinin öncülüğünde organize edilecek, sektörün genç yeteneklerinin katılacağı yarışmalarda bir birinden yaratıcı projeler sergilenecek.

Türk yapı sektöründe fark yaratmak için organize edilen ICS 2018CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, 08-12 Mayıs 2018’de, Türkiye’nin ihracat merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecektir.