(Mastaş) panel radyatörler ile DAHA FERAH mekanlar!

 

Baharın gelişini yaşam alanlarınızda da hissetmeniz için Mastaş Dik Paneller renklendi ve çeşitlendi. Alan kullanımında kolaylık sağlayan dik paneller aynı zamanda mekanlara ferahlık ve baharın enerjisini katıyor.

Farklı model, renk ve büyüklüklere sahip dekoratif dik paneller ile özgün ve sıradışı mekanlar yaratmanız mümkün. Mastaş, dekoratif ürün grubunda yer alan dik paneller ile dekoratif ve renkli alternatifleri bir arada sunuyor. Kaliteli malzemeden üretilen bu paneller, sağlam, çizilmelere karşı dayanıklı ve kolayca temizlenebiliyorlar.

 


Mastaş:
Mastaş A.Ş. 1976 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde radyatör ve elektrikli ısıtıcılar üretimine yönelik 10.000m² ve 3000m²’lik iki ayrı fabrikada faaliyetine devam etmektedir. Mastaş; çeşitli tipte ürettiği panel radyatör, sulu ve elektrikli tipte ürettiği havlu radyatör, elektrikli konvektör ısıtıcılar, plakalı ısı eşanjörleri ve vanadan oluşan ürün portföyünü yurt içi ve yurt dışına sunmaktadır. Mastaş, ülke insanının gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamayı, uluslararası arenada ismini güçlendirmeyi, rekabete açık, yenilikçi kimliğiyle hitap ettiği sektörlerde lider firma olmayı hedefleri arasında tutuyor.

Yenilikçi, rekabetçi kimliği ve ısıtma sektöründeki öncü rolü ile üretimini sürdüren Mastaş, ürün çeşitlerini yurt içindeki geniş bayi ağı ile müşterilerine sunmaktadır. Farklı modellerde panel radyatörler ve havlu radyatörler üreten Mastaş, 2010 yılından itibaren “Vigo” markası ile elektrikli konvektör ve havlu ısıtıcıları da ürün portföyüne dahil etti.  Vigo ürünleri hakkında detaylı bilgi için www.vigotr.com. Mastaş, ürünlerini ayrıca internetteki satış noktası olan http://www.pratikisinma.com adresinden de en kolay şekilde kullanıcılarına ulaştırıyor.

Detaylı bilgi için: mastas.com