Mobilya trendlerini (ismoblog)’dan TAKİP edin!

5 kıtadan 81 ülkeyle kurulan ihracat bağlantıları ile sektöre moral veren İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), tüketicilere blogu üzerinden öneriler sunmaya devam ediyor. ismoblog.com ile mobilya almak isteyenlere ipuçları sunulurken; evden, ofise, inovatif tasarımlardan, dünya trendlerine kadar birçok alanda dekorasyon tutkunlarını cezbediyor.

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP’ın Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğiyle 10-15 Ocak tarihleri arasında düzenlediği İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) mobilya modasına önemli bir imza attı. Fuar öncesinde yayına başlayan İSMOB’un blogu ‘ismoblog’, fuarın ardından da tüketicilere tasarım trendleriyle ilgili bilgi vermeye devam ediyor. ismoblog ile fuarı adeta internete taşıyan İSMOB, tüketicilere ve mobilya tutkunlarına hem tasarım önerileri sunuyor hem de mobilya görselleriyle fuarı yaşatmaya devam ediyor.

Yayınladığı ismoblog.com’da dekorasyona ilişkin keyifli ve faydalı detayları aktaran İSMOB, inovatif mobilyalar köşesi ile de farklı alternatifleri tercih edenlere etkileyici seçenekler sunuyor. Ayrıca tüketicilerin salonlarını, çocuk odalarını, kütüphanelerini nasıl dekore edecekleri konusunda da bilinçlendiriyor.

İSMOB’un bu önemli bilgi kaynağında küçük evlere çözüm yollarından tutun da, bitkilerin evinizin havasını nasıl değiştirebileceğine, evcil hayvanların rahatı için çözüm yollarına kadar birbirinden ilginç yazıları okumak mümkün. Bunların yanı sıra İSMOB’un blogunda ofis dekorasyonlarına önem verenler de unutulmuyor. Tüketiciler, gününün çoğunu geçirdikleri çalışma alanlarındaki uyumsuzlukların bireyler üzerindeki olumsuz etkisini silmek için pek çok tavsiyeyi bu blogda bulabilecek.

Dünyadaki tasarım trendlerini ve daha fazlasını okumak için: http://www.ismoblog.com