(L’unica)’dan KEYİFLİ Anlar İçin: Uzanma Koltukları ve Sallanan Lego Sandalye

L’unica, Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq ve İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı inovatif marka Houe’nin ürünleriyle kullanıcıları dinlendiriyor. Keyif yapmak için birebir olan Oasiq’in Skagen ve Sandur koleksiyonlarından konforlu uzanma koltukları ile Houe’nin Click koleksiyonundan sallanan lego sandalyesi, özellikle hediye alternatifleri arasında öne çıkıyor.

Mekanlara prestij ve konfor katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica, çatısı altındaki dünyaca ünlü Belçikalı bahçe mobilyaları markası Oasiq’in Skagen ve Sandur koleksiyonlarından şık uzanma koltukları ve İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe’nin Click koleksiyonundan ister renkli ister siyah sallanan sandalyesi ile keyifli anların tadını çıkarmaya davet ediyor.

Houe
Houe

Ödüllü lego sandalye

Çekici ve inovatif tasarımlarıyla öne çıkan Houe, Click koleksiyonunun en eğlenceli parçası olan sallanan sandalyesiyle yaratıcı ve kişisel bir hediye almak isteyenler için renkli bir çözüm sunuyor. Bambu ve ince metalin birleşiminden oluşan, şık ve zamansız bir tasarım olan Click sallanan sandalye, arkasında bulunan klipslerin çıkabilmesi sayesinde adeta bir lego gibi istenilen şekilde renklendirilerek kişiselleştirilebiliyor. Kullanıcı kendi zevk ve hayal gücüne göre karteladaki sekiz rengi kullanarak kendi sandalyesini tasarlayabiliyor. Click sandalyenin, sadelikten hoşlananlar için düz siyah seçeneği de bulunuyor. Birçok ülkede ödül almış bir ürün olan Click sallanan sandalye, estetik ve ergonomiyi kusursuzca birleştiriyor.

Oasiq
Oasiq

Yemekte sandalye, sohbette uzanma koltuğu…

Oasiq Skagen
Oasiq Skagen

Oasiq’in klasik İskandinav mobilya tasarımından ilham alınarak kusursuz bir işçilikle dizayn edilen ve tik ağacı yüzeylerle el dokuması kumaşları birleştiren yeni Skagen koleksiyonunun iddialı üyesi Skagen sandalye ve uzanma koltuğu, verilebilecek en anlamlı hediyeler arasında yerini alıyor. Üç ayrı yatış poziyonuna sahip modern tasarımıyla dikkat çeken Skagen, kapalı konumdayken yemek masalarında sandalye olarak akşam yemeklerine eşlik edebileceği gibi arkası yaslandığında konforlu minderi ve şık ayak taburesi desteği ile uzanma koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen Skagen sandalye ve uzanma koltuğu, fonksiyonel ve ergonomik yapısıyla huzurlu anların en yakın şahidi olmaya hazır.

Oasiq Sandur
Oasiq Sandur

Sandur uzanma koltuğu

Dünyaca ünlü Oasiq’in ödüllü Sandur koleksiyonundan Sandur uzanma koltuğu, en zarif ve konforlu hediye seçenekleri arasında öne çıkıyor. Her bir detayı özenle tasarlanan ve doğadan ilham alınan renklerle harmanlanan Sandur uzanma koltuğu mekanlara renk katıyor. Kaliteli işçiliğin yansımalarını taşıyan Sandur uzanma koltuğu, el örgüsü ipli dokuması, ince paslanmaz çelik gövdesi ve yumuşak minderleri ile film, yemek ve sohbet anlarını oturma konforuyla tamamlıyor. Sandur uzanma koltuğunda, boru şeklindeki paslanmaz çelik gövde, güçlü ve su geçirmez ip dokumasını destekliyor. Şık renk kombinasyonları ile göz dolduran Sandur, her türlü açık hava ortamına ve modern iç mekanlara uygun bir yapı sergiliyor. Büyüleyici rahatlığı sayesinde keyifli anlar vadeden Sandur, The Furniture Makers‘ Company tarafından verilen Design Guild Mark 2015 Ödülü ile de farkını ortaya koyuyor.

Oasiq Sandur
Oasiq Sandur

L’unica
Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları veKeyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe mangallarını da müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2017 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

Detaylı bilgi için www.lunica.com.tr