Tasarımda dikkat çeken ayrıntılar: (Geberit) Sigma80

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, yenilikçi ve yaratıcı ürünleriyle takipçilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. IF Tasarım Ödülü sahibi Geberit Sigma80, çift kademeli deşarj sistemiyle büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor.

2017 yılına “Zaman geçer, Kalite Kalır” mottosuyla merhaba diyen Geberit, Sigma80 kumanda kapağıyla banyolara teknolojik bir şıklık sunuyor. Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan IF Tasarım Ödüllü kumanda kapağı Sigma80, büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan elin dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor ve otomatik bekleme sistemi, elektrik tüketimini minimumda tutmayı garantiliyor. Ekonomik ve hijyenik bir deşarj imkanı sunan Sigma80, kusursuz teknolojisi ve tasarımıyla banyoları minimalist bir havayla buluşturmanın yanı sıra üzerinde parmak izi bırakmıyor.

Tüm Simga gömme rezervuarlarla uyumlu olan Sigma80, diğer kapak modellerinden farklı olarak montajda kurulumda elektrik bağlantısı gerektiriyor. Kullanıcısına siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunan Sigma80, mavi, yeşil, turkuaz, lila ve turuncu ışık seçenekleriyle banyolarda kendi tarzınızı yakalamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca kapak temizliği sırasında geçici olarak tüm fonksiyonlarını kapatan Geberit Sigma80 Kumanda Kapağı, kullanıcısının temizliğini bir üst skalaya taşıyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2.6 milyar CHF net satış açıklamıştır.