Koç Tower 20 Ocak’ta Bir Davetle TESLİM Ediliyor!

Kentsel dönüşümün merkezi bağdat caddesinde, butik ve mimari tasarımlarla A+ farklılık yaratarak konsept projeler üreten, bilişim çağının tüm konseptlerini uygulayan Koç Yapı A.Ş.  20 Ocak’ta bir projesini daha maliklerine teslim ediyor.

45 günde inşaat ruhsatını, 15 günde iskânlarını alıp 12 ay gibi kısa bir sürede teslimi gerçekleştiren Koç Yapı A.Ş.’nin Koç Tower projesi, bağdat caddesinin son ruhsatı alan en yüksek bina özelliğini de taşıyor. Yüksek katlı binalarda ihtisaslaşan Koç Yapı A.Ş., İstanbul’un en yüksek katlı binalarının inşasında lider firmalar arasında yer alıyor.

7 yıldızlı resepsiyon konsepti ile Koç Tower, Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde 13.000 m2 kapalı alandan, 21 kat ve 38 daireden oluşuyor.  Koç Tower şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için Suadiye’de hayat bulurken Bağdat caddesinin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olma özelliği ile hayranlık uyandırıyor.

Koç Yapı A.Ş. bağdat caddesinin en yüksek binalarını inşa eden lider inşaat firması olma özelliğini korumasının yanı sıra tüm projelerinde statik ve betonarmeler için 100 yıllık garanti verme konusunda iddiasını sürdürüyor.

Bağdat caddesinde, 100 milyon TL ciro, 170 milyon USD’lik aktif büyüklük ile 4 yılda 8 binayı, 60.000 metrekare kapalı alanda inşa eden Koç Yapı A.Ş. binlerce çalışanıyla, ekonominin on binlerce çarkını çevirmeye devam ediyor. 20 milyon TL ödenmiş kayıtlı sermayesi ve bankalardaki 50 milyon TL ‘lik  aktif ticari itibariyle “Açık, Net, Dürüst! Zaten Hep Vardınız!” diyerek hizmet etme yolundaki kararlılığını sürdürüyor.

Detaylı bilgi için www.kocyapiinsaat.com