(Yaktaş) YENİ YIL PARTİSİ’nde Mimarlar ve Sektör Temsilcilerini Ağırladı

DJ David Saboy ve Artuk Yakut

Zemin kaplama sektörünün önemli markalarından Yaktaş, Levent showroom’unda 22 Aralık Perşembe günü mimarlar, tasarımcılar ve inşaat sektörünün önde gelen firmalarının katılımıyla erken yeni yıl partisi yaptı.

Zemin kaplama çözümleriyle Türk yapı sektörünün en önemli projelerinde mimarların yanında olan Yaktaş, 22 Aralık Perşembe günü Levent’teki yeni showroom’unda Yaktaş Yönetim Kurulu Başkanı Artuk Yakut’un ev sahipliğinde Yeni Yıl Partisi gerçekleştirdi.

Ünlü DJ David Şaboy’un canlı performansı eşliğinde muhteşem bir gecenin yaşandığı özel davete Yaktaş üstdüzey yöneticilerinin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen mimarlık şirketlerinden Tabanlıoğlu Mimarlık, Kreatif Mimarlık, Toner Mimarlık, Zoom Mimarlık, I-AM İstanbul, Boytorun Mimarlık gibi pek çok firma katıldı.

Yeni bir yıla yeni umutlarla girmenin önemini vurgulayan Yaktaş Yönetim Kurulu Başkanı Artuk Yakut: “Zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2017 yılının Türkiye için huzurlu ve bol kazançlı geçmesini diliyorum. Bu gece bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Yaktaş olarak Levent Showroom’umuzda sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ve tasarımı her yönden ele alacak etkinliklere devam edeceğiz. 2017 yılında mimarları, iç mimarları, tasarımcıları ve yapı profesyonellerini bir araya getireceğiz” dedi.


Yaktaş
Yaktaş, 21 senelik tecrübesi, vinil, dokuma vinil ve karo halı zemin döşemelerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle estetik ve işlevselliği bir araya getiren çözümler sunuyor. Sektörün hijyenik, tasarım odaklı ve dayanıklı zemin çözümleri üreten öncü markaları Gerflor, Fitnice, Mannington Carpets, Toucan-T PlankX, Bentzon Carpets’ın Türkiye distribütörlüğünü yapan Yaktaş, ülkenin her köşesine yayılmış uzman satış ağı ve güçlü stok yapısıyla acil ihtiyaçlara hızlı cevap veriyor. Benzersiz renk, doku ve desen seçeneklerinin bir arada görülebileceği ürünler, mimarların ve malzeme seçicilerin buluşma noktası Yaktaş Levent Showroom’da  sunuluyor.