Sokak Hayvanları (Hürriyet Emlak) ÇATISI ALTINDA!

Türkiye’nin emlak sitesi Hürriyet Emlak; sokak hayvanları için farkındalık yaratmak adına barınak projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında İstanbul’da birçok noktaya sokak hayvanları için “Hürriyet Emlak Yuvası” yerleştirildi.

Barınakların; sokak hayvanlarının en yoğun olduğu bölgelerde konumlandığını söyleyen Hürriyet Emlak Offline Pazarlama Müdürü Ebru Deniz Karahan projeyle ilgili bilgi verdi. Karahan, “Bugüne kadar Türkiye’de milyonlarca insanın ev sahibi olmasına aracı olduk. Düşündük ki, neden sokak hayvanlarının barınması için de katkımız olmasın? Özellikle kış aylarında barınacak bir yere ihtiyacı olan hayvanlar için barınaklar kurma kararı aldık. Çeşitli bölgelere yerleştirdiğimiz Hürriyet Emlak Yuvaları ile küçük dostlarımıza elimizden geldiğince mama desteği de sağlıyoruz” dedi.

Ebru Deniz Karahan
Ebru Deniz Karahan

Vatandaştan da mama konusunda destek beklediklerini ifade eden Karahan, “Hürriyet Emlak yuvalarına mama bırakacak tüm hayvan severlere şimdiden teşekkür ederiz. Sahipsiz dostlarımızın korunmasına bir nebze olsun katkıda bulunmak bizi çok mutlu ediyor. Ayrıca barınaklardaki hayvanların ilerleyen dönemlerde de ihtiyaçlarının sağlanmasına da destek olacağız” şeklinde konuştu. Hürriyet Emlak yuvaları, İstanbul’da Avrupa ve Anadolu Yakası’nda pek çok noktada konumlandı.