(Crate and Barrel)’ın CAVETT SERİSİ ile 1950’ler yaşam alanlarına taşınıyor…

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel’ın Cavett serisi, 1950’lerin tarzını yansıtırken aynı zamanda yüzyıl ortasının modern çizgilerini de evlere taşıyor. Cavett serisinin koltukları, hafif geriye yatan formu ve kolçakları ile sunduğu konforla yaşam alanlarının ilgi odağı oluyor.

Masif Amerikan ceviz ağacından üretilen Cavett serisi, üç farklı desen alternatifi ile sunuluyor. Cavett Deri Koleksiyonu’nda, yumuşak parlaklığı ve zengin lüks görünümü nedeniyle seçilmiş Güney Amerika derisi, kullanıldıkça daha da güzel bir dokuya sahip oluyor. Bukle ve şenil karışımlı döşeme kumaşına sahip Cavett Koleksiyonu, çok yakın tonların uyumuyla doğallık sunuyor.

En üst kalite, anilin deriden yapılan koyu kahverengi Cavett Deri Puf ve retro havası taşıyan döşeme kumaşıyla kaplanan Cavett Puf, koltukların tamamlayıcısı olarak yaşam alanlarında yerini alıyor.

Crate and Barrel’ın 20. yüzyılı evlerinize taşıyacak Cavett serisi, Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde sizi bekliyor.


Crate and Barrel
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.