(Emaar Square)’de Yaşam Başladı!

Çamlıca’da, alışveriş merkezi, otel, ofis konutlarla birlikte şehrin kalbinde yepyeni bir yaşam alanı olmaya hazır Emaar Square’de yaşam başlıyor. Geleneksel apartman konseptinde tasarlanan Emaar Square Residence sakinleri evlerine taşınmaya başladı.

Emaar Square Residence’ta yer alan daireler, geleneksel ile seçkin yaşam biçiminin harmonisini sunmak üzere tasarlandı. 5-14 kat arasında değişen daha alçak katlı dört ayrı binadan oluşan ve yaşamı stille buluşturan Residences, sakinlerinin yaşam tarzlarını yansıtan ayrıntılarla zenginleşiyor. Residence dairelerin birincil hedef kitlesi geniş metrekarelerde yaşamak isteyen, kapalı mutfak tercihi olan çocuklu aileler. Daire planları bu doğrultuda çocuklu aileleri ağırlamayı ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek mutfak kullanımından, yaşam alanlarına kadar ve depolama alanlarının özelliklerine varan detaylarda incelikle planlandı. Residence konutların dış cepheleri de aynı çizgi paralelinde Nişantaşı, Bağdat Caddesi gibi İstanbul’un geleneksel semtlerinin dokularını taşıyor.

1+1’den 1+4’e kadar farklı daire ve penthouse seçeneklerinin olduğu Emaar Square Residence’ta toplamda 420 ünite yer alıyor. Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu ile bir ailenin ihtiyaç duyduğu konfor Emaar Square Residence’ta sunuluyor.


Emaar Türkiye:
Dünyanın önde gelen l gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC’nin Türkiye iştiraki olarak 2006 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Emaar Türkiye, Toskana Vadisi projesinin ardından Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square’in lansmanını gerçekleştirdi.

Toskana mimarisinden esinlenen, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip Toskana Vadisi’nde 493 lüks villa, ikiz villa ve villa dairesi yer alıyor. Emaar Türkiye’nin ikinci entegre master planlı yaşam projesi olan Emaar Square, İstanbul’un zengin kültürel mirası ve ruhundan ilham alınarak hayata geçirildi. 1000 lüks konutun yanı sıra 5 yıldızlı The Address Hotel ve otelin hizmet verdiği rezidanslar ile alışveriş merkezine de ev sahipliği yapacak projede ilk ev teslimatları bu yıl gerçekleşecek. Ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi yaşatacak ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olacak Emaar Square Mall, yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlayacak.

Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa ve dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence destinasyonu The Dubai Mall dahil olmak üzere dünya çapında ikonik projelerin geliştiricisi olan Emaar Properties, Dubai ve uluslararası pazarlarda yaklaşık 196 milyon metrekarelik bir arazi stoğuna sahip bulunuyor. Emaar son olarak, Dubai Creek Harbour projesinin merkezinde yer alacak yeni ikonik kulenin lansmanını gerçekleştirmiştir.

Detaylı bilgi için: www.emaar.com.tr