ARTSTONE-DRESS YOUR WALL” sergisinde sanatçılardan duvar hikayeleri…

İstanbul Tasarım Bienali Yaratıcı Mahalleler kapsamında Artstone Showroom’unda 5 Kasım’da başlayan enstalasyonda tasarımcıların duvar hikâyelerini görmek mümkün.

Dekoratif duvar kaplama sektöründe yenilikçi, çağdaş ve öncü ürünlerin temsilcisi Artstone, bu yıl Tasarım Bienali kapsamına farklı alanlarda yaratıcı işler üreten çeşitli sanatçılarla düzenlediği “Dress Your Wall” temalı etkinlikle dâhil oldu. Etkinlik kapsamında sekiz sanatçı, Artstone duvar panelleri üzerinde sergiledikleri çalışmaları ile mahalle ve kent sakinleriyle bir araya getiriyor. Tasarımın duvarlara işlendiği, tuğla, beton, ahşap ve taş desenlerinin sanata eşlik ettiği bu özel etkinlikte “insanın duvar hikâyeleri” izlenebilecek.

Dress Your Wall Enstalasyonu Aralık ayının ortasına kadar izlenebilecek…

Beşiktaş’taki Artstone Showroom’unda izlenebilecek etkinlikte Betül Cankara, Hüseyin Rüstemoğlu, Hakan Dilek, Neslihan Işık, Tuğba Hacısüleymanoğlu, Gamze Yalçın, LeoLunatic ve Güneş Özmen eserleriyle yer alıyor. “Aynı Gölgeyiz Yuvamızı Arayan”, “İzleniyoruz”, “Sky, Earth, Water”, “Bir O Kadar Dünyalı Olmak”, “Hacivat Karagöz”, “Moda ve İnşaat / Kadın ve Erkek”, “Uyum ve Denge”, “Gözetlenmek” isimli eserleri sergi kapsamında görmek mümkün olacak.

 


Artstone Panel Sistemleri A.Ş. Hakkında:

Dekoratif duvar ve tavan kaplamaları sektöründe 2005 yılından beri yurtiçi ve yurt dışında yaklaşık 6.500’ün üzerinde projeye imza atan Artstone, 2016 yılı itibariyle genişlettiği ürün gamıyla, mekânlarda “yaşanmışlık” ve “doğal ortam hissini” yaratıyor ve özel tasarım çizgisiyle sektörde değişmez bir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Artstone, Yenilikçi Tasarım, Beton, Tuğla, Taş ve Karoart başlıkları altında topladığı doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya ve oksit görünümündeki ürünleriyle, projelere güçlü mekânlar vadediyor.