(Yurtbay Seramik)’ten banyolara yeni bir soluk!

Günümüzde farklı bir stil yaratmak isteyen ev sahipleri, artık banyosunun tarzına evinin diğer bölümleri kadar önem veriyor, daha fonksiyonel olarak dekore ettiriyor. Bu doğrultuda banyoda kullanılan karolar da sürekli gelişim gösteriyor. Yurtbay Seramik kullanıcıların beklentilerini dikkate alıyor; banyosunun seramiğini yenilemek, şık, samimi ve stil sahibi bir banyoya sahip olmak isteyenlere özel yeni seriler geliştiriyor. Banyoları her daim Yurtbay yenilikleri karşılıyor.

Yurtbay Seramik, günümüzün estetik yorumuyla hayata geçirdiği Diril Serisi ile banyolara ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Bej rengindeki seri  duvarda 30×60 cm, zeminde 45×45 cm olarak satışa sunuluyor.

Bembeyaz zemin üzerinde yer alan gri damarlı yapısıyla mermere yeniden hayat veren Royal Marble Serisi, yer ve duvar kullanımına uygun. Seri, 45×90 cm ebadındaki parlak yüzeyli duvar karoları, 60×60 cm yer karolarıyla bir arada kullanılabiliyor.

Klasik bir tasarıma ustalıkla işlenen zarif motifler sunan Serana Serisi, 25×65 cm boyutlarındaki rektifiyeli duvar karoları ve 45×45 cm ebatındaki yer karoları ile satışa sunuluyor.