(Edilcuoghi)PALAZZI’ ile mekanlara nostaljik dokunuş…

Kale Italia’nın prestijli seramik markası Edilcuoghi, nostaljik dokunuş ve zarif detaylarla hayata geçirdiği ‘Palazzi’ koleksiyonu ile göz alıcı ve şık mekanlar yaratıyor.

Yeni koleksiyonları ile yüksek kalite, mimari ve iç tasarımın çağdaş trendlerine açılan Edilcuoghi, yenilikçi yaklaşımıyla da tüketici ve profesyonellerin beğenisini kazanıyor.

Edilcuoghi’nin İtalyan dokunuşunu mekanlara taşıdığı koleksiyonu ‘Palazzi’, modernize edilmiş rafine görünümü, floral desenleri ve klasik motifleriyle banyolara romantik bir dokunuş katıyor. Dingin renk seçenekleri, ‘Palazzi’ koleksiyonunun klasik ve elegan duruşunu pekiştiriyor, göz alıcı ve şık mekanlar yaratıyor. 1470642674_Edilcuoghi_SantaMaria
Mekanın şıklığını tamamlayan vazgeçilmez unsurlar

‘Palazzi’ koleksiyonu, ‘Villa Medici’, ‘Santa Maria’ ve ‘Palazzo Ducale’ olmak üzere üç ayrı ürün grubuyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bu üç ürün grubunun beyaz, pembe, mavi, yeşil renkli seramikleri ve son derece zarif çiçekli dekor, çerçeve, bordür ve süpürgelikleri, seçkin bir mekanın vazgeçilmez unsurları olarak koleksiyonda yer alıyor. 25×75 cm boyutlarındaki ‘Palazzo Ducale’ ve ‘Villa Medici’nin full dekorları ile ‘Santa Maria’nın çiçekli dekorları, mekanın şıklığını tamamlıyor.

Edilcuoghi’nin tüm serileri, Kale’nin dünyanın seçkin şehirlerinde bulunan mağazaları ve Türkiye’deki showroom’larında tüketicilerle buluşuyor. 1470642665_Edilcuoghi_PalazziDucale