(İş GYO) ve (Nef)’in Projelerinde YÜZDE 0,70’LİK FAİZ AVANTAJI!

Inistanbul

GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), ülke ekonomisinin dinamizminin devam etmesi amacıyla başlattığı ve 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına, Türkiye’nin öncü iki gayrimenkul markası İş GYO ve Nef ortak ve ayrı yürüttükleri dört  projeyle dahil oldu.

Kampanya kapsamında İş GYO ve Nef’in ortak projeleri İnistanbul’un yanı sıra İş GYO’nun Kartal Manzara Adalar ile Nef’in Ataköy 22 ve Merter 12 projeleri, 1-31 Ağustos tarihleri arasında yüzde 20 peşinat, yüzde 5 ara ödeme ve 10 yıl vadeli aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulacak.

Kampanya dahilinde satışa sunulan projelerin detayları ise şöyle;

İnistanbul yılın en hızlı satan projesi

İki şirketin ilk projesi İnistanbul Gala’ya yatırımcıların ve konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisi yoğun olmuş, bu yoğun ilginin ikinci proje İnistanbul Lokal’e de yansımasıyla iki projede bulunan toplam 1.721 konut hızla satılmıştı. İnistanbul bu yönüyle Türkiye’nin en çok ve en hızlı satan projesi unvanına sahip oldu. Satışı devam eden İnistanbul’un üçüncü projesi İnistanbul Hayat’a da yoğun ilgi devam ediyor. Ön talep döneminde çok kısa süre içerisinde 3.000’e yakın talep alan İnistanbul, 1,5 yıl süren detaylı hazırlık süreci, küçük bir şehrin inşasını temel alan ayrıntılı “master-plan”ı, İstanbul’un merkezine ve gözde yerleşim alanlarına yakın konumu ve yatırımcılara yönelik kazançlı seçenekleriyle ön plana çıkıyor. İnistanbul Hayat’da fiyatlar 381,000 TL’den başlıyor.

Manzara Adalar
Manzara Adalar

Manzara Adalar İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da yükseliyor

Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan Manzara Adalar projesi, prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı. 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlardan oluşan Manzara Adalar projesinde satışlar yüzde 55’i aştı. 36.724 m2 arsa üzerinde hayata geçirilen proje 640 milyon TL proje değerine sahip.

Nef Ataköy 22
Nef Ataköy 22

Nef Ataköy 22 metro ve metrobüsün hemen yanında

Nef’in en büyük projelerinden biri olan Nef Ataköy 22, lokasyonu ve mimarisiyle dikkat çekiyor. Nef Ataköy 22, İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde, bölgenin en kıymetli arazisi üzerinde yer alıyor. İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşım imkanı sağlayan metro ve metrobüs duraklarına yakın konumuyla dikkat çeken Nef Ataköy 22’de, konutların yüzde 90’ına yakınının satışı tamamlandı. 1+1’den 4+1’e kadar değişen büyüklüklerde daireler bulunduğu Nef Ataköy 22, dünyanın en iyi 10 mimarlık firmalarından biri olarak gösterilen, HOK’un Washington ofisi tarafından tasarlandı. Nef Ataköy 22’de kampanya dahilindeki kısıtlı sayıda konut, yüzde 20 peşinat, yüzde 5 ara ödeme ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faiz avantajı ile sunuluyor.

Nef Merter 12
Nef Merter 12

Nef Merter 12’de ofisler 309,000 TL’den başlıyor

Nef Merter 12, Atatürk Havalimanı’na 10 km, Levent’e 14 km, Ataköy’e sadece 4 km yakınlıkta konumlanıyor. İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in tam bitişiğinde yer alan proje; Bakırköy’den Zincirlikuyu’ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir lokasyonda bulunuyor. Projenin hemen yanında Merter metrobüs durağı ve yine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise Merter metro durağı yer alıyor.  Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı projenin tasarım yarışmasını kazanan Armani Hotel Milano’nun mimarı Lombardini tarafından tasarlanan Nef Merter 12’de konutların tamamı, ofislerin ise yüzde 80’i satıldı. Aralık 2017’de kullanıma hazır olarak teslim edilecek ofisler 309,000 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Aralık’ta teslim edilecek bir ofise 65,000 TL peşinat ve ayda 2100 TL ödeme ile sahip olmak mümkün.


İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında:

1999 yılında T. İş Bankası A.Ş.’nin sermayedarlığı ile kurulan ve aynı yıl içinde halka arzını tamamlayarak Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (İş GYO), gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak üzere kurulmuştur. Değişimin mimarı olarak yola çıkan İş GYO, yatırımlarını ve kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirerek çağdaş insana ve kentlere yakışan mekanlar oluşturmaktadır. Tüm çalışmalarında istikrarlı büyüme ve yüksek karlılık ilkesiyle ve hissedarları için yarattığı değeri sürekli kılmak misyonuyla hareket etmektedir. İş GYO’nun ağırlıklı olarak ticari gayrimenkullerden oluşan portföyü lokasyon, gayrimenkul tipi ve sektör bazında çeşitlendirilmiştir. Şirketin portföy yatırımlarının değer bazında yaklaşık yüzde 49’u ofis, yüzde 18’i alışveriş merkezi ve hipermarket, yüzde 1’i otel, yüzde 4’ü arsa, yüzde 25’i proje, yüzde 3’ü para ve sermaye piyasası araçları şeklindedir. İş GYO, portföyü içinde yer alan ve 2013 Ağustos ayı itibariyle yaşanmaya başlayan Çınarlı Bahçe Tuzla projesinin, inşaatı devam eden Teknoloji ve Operasyon Merkezi, Kartal Manzara Adalar ve İzmir Ege Perla projelerinin yanı sıra, Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen Topkapı İnistanbul projesinin de geliştiricisidir. Ticari gayrimenkul sektöründe İş Kuleleri Kompleksi, Kanyon AVM, Ankara İş Kulesi, Maslak Binası, Ankara Merkez, Ankara Kızılay, Sirkeci ve Antalya Banka Hizmet Binaları, Taksim Ofis Lamartine, Real Hipermarket, Mallmarine AVM, Marmara Park AVM, Kapadokya Lodge Otel portföyünde yer alan gayrimenkullerdir.

Daha fazla bilgi için: http://www.isgyo.com.tr 

 Nef Hakkında:

Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı. Türkiye’de ve dünyada 6 ülkedeki büyük metropollerde sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli anketler ve araştırmalar yapan Nef, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 3’ü ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra seramiklerinden kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmakta ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır.