(Schréder) DIALUX PLUGIN ile dış aydınlatma tasarımlarında fark yaratın!

Dış aydınlatma sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Schréder, geliştirdiği yeni teknolojilerle sektöre farklı bir bakış açısı getiriyor. Schréder dünya ve Avrupa’nın en büyük aydınlatma firmalarının çalışmalarında kullandığı ve tüm aydınlatma firmalarının ortak datalarını içeren Dialux yazılımıyla geliştirdiği Schréder Dialux Plugin ile kullanıcıların dış aydınlatma tasarımlarında fark yaratmalarını sağlıyor. 

Schréder Dialux Plugin kullanıcılara, güncellenmiş ürün fotometrik dosyalarını tasarımlarında kullanabilme, yeni geliştirilen fotometriler ile tanışabilme, verimi artırılmış ürünler ile projelerdeki ürün adedini minimum seviyede tutabilme, enerji verimliliğini en üst düzeye çekebilme ve değişim projeleri için maliyet etkin çözümler sunabilme imkânı sunuyor. Schreder’in dış aydınlatma projeleri için sunduğu ürünlerin güncellenmiş fotometrik bilgilerine Plug in dosyasını indirerek ulaşabiliyorlar. Dialux kullanıcıları için hazırlanan güncel dosyalar ile Schréder ürünleri aydınlatma tasarımlarında kullanılabiliyor.

Dialux ile Dialux evo yazılımları, 25 yılı aşkın bir süredir aydınlatma konusunda lider yazılım firması olan Dial tarafından geliştiriliyor. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil seçeneği de bulunan programa üye olan üreticiler tarafından hazırlanan özel eklenti yazılımları sayesinde, aydınlatma araçlarının gerçek verim ve performanslarının üç boyutlu canlandırmalar ile simüle edilebilmesine olanak tanıyor. Dünya ve Avrupa’nın en büyük aydınlatma firmalarının çalışmalarında kullandığı Dialux yazılımı, toplamda 189 ülkeden 600.000 civarında profesyonel kullanıcıya ulaşıyor. Türkiye’de ise yaklaşık 8.000 profesyonelin Dialux ile çalıştığı kaydediliyor.


Schréder Hakkında:

Dünya çapında 48 şirketi ile Schréder, Aydınlatmanın Ötesindeki Çözüm Ortağınız. Kullanıcıların deneyimleyeceği ve yöneticilerin işletme alanındaki faydalarını artırabileceği kamusal ve özel alanları güvenli, rahat, sürdürülebilir ve akıllı ortamlara dönüştürmek için akıllı çözümler tasarlıyor ve geliştiriyor. Schréder aydınlatma, kumanda sistemleri, finansman ve çok daha akıllı özellikler (CCTV, WLAN, EV şarj sistemleri…) dahil, tasarımdan satış sonrası desteğe kadar tek çözüm ortaklığı sunuyor.

Türkiye’de, aydınlatma tasarımı ve çözümleri alanında adını gerçekleştirdiği Karadeniz Sahilyolu Tünelleri, Arkun Tüneli, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü otoyol aydınlatma çalışmaları ve muhtelif otoyolların aydınlatma tasarımı ve uygulamaları ve İstanbul İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin tüm dış aydınlatması, Samsun Sheraton dış cephe aydınlatması, Karaköy Balıklıhan cephe aydınlatması, Adana Pozantı otoyolu aydınlatması projeleriyle duyuran Schréder, Belçika’da kurulduğu 1906 tarihinden itibaren dünyanın dört bir tarafında proje ve uygulama anlamında gerçekleştirdiği aydınlatma çözümleri ile tanınıyor. Güvenli, sürdürülebilir ve yönetilebilir aydınlatma tasarımı ve mühendisliği anlayışını tüm çalışmalarında temel dayanak noktası olarak belirleyen Schréder, dünyada yüzlerce kentin, otoyolun ve tünelin aydınlatmasını gerçekleştiren marka olarak biliniyor.

Schréder Dialux Plugin yazılımına ulaşmak için: http://dialux.schreder.com