(LEGRAND) ile ofislere modern dokunuş…

Legrand çalışma ortamı çözümleriyle tüm çalışma alanlarında konforlu, hızlı, işlevsel ve estetik kullanım alanları sağlıyor. Her çeşit mobilyaya uyum ve bütünlük sağlayan Legrand entegre çalışma ortam ürünleri, modern ve işlevsel tasarımlarıyla toplantı odaları, özel çalışma alanları ve açık ofislerde kullanılabiliyor.

Entegre çalışma ortamı çözümleriyle Legrand, pop-up masa altı metal buatlar, dekoratif masa prizleri, bürotik bloklar, toplantı odası blokları, masa altı bloklar ve döşeme altı dağıtım sistemleriyle ofislere modern bir dokunuş yapıyor.

Legrand’ın ofis ortamı çözümleriyle enerji yakınınızda

Legrand’ın entegre çalışma ortamı çözümleri, kullanıcıların doğrudan kullanımı için masa üstü ve döşeme altı kuvvetli ve zayıf akım seçenekleriyle montaja yönelik bağlantı imkanı sunuyor. Ayrıca kablo yönetimiyle kabloların karışmasına ve estetik görüntünün bozulmasına engel oluyor. Hem mobil hem de masa başı çalışan kullanıcılar için kişiselleştirilebilen çözümler, data ağına bağlanmak ya da tüm elektronik cihazları şarj etmek için ergonomik olarak tasarlanmış ürünler mobilya üzerine rahatlıkla kurulabiliyor.

Ofis ortamlarına estetik çözüm

Legrand bilgisayar, tablet, cep telefonu, audio ve video sistemleri gibi mobil uygulamalar için kullanım kolaylığı ve hızlı bağlantı çözümleri sunuyor. Legrand ürünleri, ofis mobilyası ya da döşeme içerisine gizlenen ekstra ince tasarımI, birbirinden farklı tüm çalışma ortamlarına uygun renk seçenekleriyle hem işlevsel hem de estetik yapısıyla göz dolduruyor.


Legrand Hakkında

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve 215 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.legrand.com.tr