(Crate and Barrel)’dan antreler için KULLANIŞLI öneriler…

Jada Büfe

Evin her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, evlerinizin girişine ilham kaynağı olurken, saklama ve teşhir alanı konusunda da hayatı kolaylaştırıyor. Crate and Barrel, ürünlerindeki kalite ve kullanım kolaylığıyla evinize girip çıkarken ihtiyacınız olabilecek her şeyi elinizin altında bulunduruyor.

Crate and Barrel’ın antre önerileri arasında yer alan Clairemont Konsol, antika görünümünün yanısıra bronz kaplama ve cam karışımı tasarımıyla Fransız Art Deco tarzının rafine şıklığını sergiliyor. Evlerinizin girişine ilham verecek olan Clairemont Konsol’un yapımındaki antika ayna camlar göz kamaştırırken, kırılmaz cam özelliği ürünü bir adım ileri taşıyor. Crate and Barrel, ev dekorasyonunda uyumu sevenlere Clairemont Konsol’u Vera Masa Lambası ile tamamlamayı önerirken, bu ikili antrelere sıcak ve sofistike bir görünüm kazandırıyor. Vera Masa Lambası’nın parıltılı ve metalik renkleriyle kombinlenebilen Clarus Kare Kutular ise, ufak süs eşyalarınızı ve elinizin altında bulundurmak istediğiniz anahtarlarınızı şıklıkla saklamanızı sağlıyor.

Clairemont Konsol
Clairemont Konsol

El ile şekil verilmiş demir tabanı ve damarlı gül ağacından gövdesiyle Jada Büfe, zerafetinin yanısıra sandık mobilyalara lüks bir yorum kazandırıyor. Depolama kapasitesiyle antrelere farklı bir hava katan Jada Büfe, ayakkabılarınızı veya oyuncak gibi eşyaları, düzenli bir şekilde saklayabilme imkanı sunuyor. Crate and Barrel’ın ilham kaynağı ürünlerinden Yukon Konsol, organik malzemeleri ve minimalist görüntüsüyle evinize rustik bir hava kazandırıyor. Her parçası yapıldığı ağacın karakteristik özelliklerini taşıyan Yukon Konsol, özgün tasarımıyla göz kamaştırıyor. Antrenin olmazsa olmazlarından Truro Askılık ise, mango ve işlenmiş ahşabın uyumunu piramitte buluşturuyor.

Her zevke hitap eden önerileriyle Crate and Barrel, evlerin girişinden itibaren fark yaratmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Truro Askılık
Truro Askılık

Crate and Barrel Hakkında

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.