(Sem Collections), LONGHI’nin 2016 Koleksiyonu ile kapıları geleceğe taşıyor…

Hem müstakil yaşam alanları, hem de yeni emlak projeleri için mutfaktan banyoya, mobilyadan aydınlatmaya kadar pek çok alanda, dünyanın en önemli uluslararası markalarına ait koleksiyonlar ve ürünler sunan ve son yıllarda en çok tercih edilen dekorasyon adreslerinden biri haline gelen Sem Collections, evlerin kimliğini oluşturan detaylarından biri olan kapıları, bünyesindeki LONGHI markasının 2016 koleksiyonu ile yeniden yaratıyor.

Tasarım farkıyla öne çıkan kapılar: LONGHI

Longhi, dünya çapında önemli bir marka olarak tasarımla ilgilenen herkesin tanıdığı bir firma. Mobilyada olduğu kadar kapı sektöründe de İtalyan tasarım çizgisini öne çıkaran ve farklı, stilize, benzersiz güzellikte kapılar tasarlayan markanın ürünleri klasikten moderne kadar her eve tarz getirmekte.

Özellikle tasarım alanında yenilikleri hızlı kaydedemeyen ve stil konusunda uyum sağlamakta iç mimarları daima yoran kapı konusu LONGHI ile tamamen değişiyor. Çünkü mekanı tamamlayan kapı tasarımlarıyla LONGHI, farklı modelleri, farklı malzemeleri ve fonksiyonları buluşturarak birer exclusive mobilyaya dönüştürüyor. Alessandro La Spada, Enrico Cattaneo, Studio Opera gibi önemli tasarım imzaları ve ofisleri tarafından tasarlanan kapılar, ayna, deri, süet, cam, ahşap gibi malzemelerle üretiliyor ve lüksist desenlerle mekanın şıklığına uyum sağlıyor.

Detaylı bilgi için: www.semcollections.com