(Graniser Seramik)’ten dekorasyona Paris esintisi: “La Fayette”

Dekorasyona kazandırdığı özgün tasarımlarla öne çıkan Graniser Seramik, La Fayette serisi ile retro stile yeni bir boyut getiriyor. Beyaz, siyah ve multicolor seçenekleri ile farklı yaşam mekanlarına yenilikçi bir dekorasyon anlayışını yansıtan La Fayette serisi, Paris’ten esintiler taşıyor.

Modası geçmeyen retro stilin çağdaş bir versiyonu olan La Fayette serisi, tasarım farkıyla Graniser Seramik’in özgün yaklaşımını modern dekorasyona yansıtıyor. Üç farklı renk seçeneğine ve 60×60 cm ebatlarına sahip olan La Fayette serisi, ev dekorasyonunun yanısıra butik otel, kafeterya, lokanta gibi mekanlarda da farklılık yaratıyor. Graniser Seramik’in La Fayette serisinde yer alan siyah ve beyaz seçenekler, dekore edildikleri mekanda güçlü bir kontrast sağlarken, multicolor seçeneği, renk ve desen çeşitliliğinden oluşan kompozisyonla mekanlara ferahlık ve canlılık kazandırmayı başarıyor.


Graniser Seramik Hakkında

1999 yılında kurulan Graniser Seramik, seramik sektörünün genç bir kuruluşu olarak kısa bir zamanda hızlı bir büyüme kaydederek Türkiye’nin lider seramik karo üreticileri arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. Üretim faaliyetlerini Akhisar Manisa’da 275 dönüm üzerinde yer alan fabrikasında sürdüren Graniser Seramik, 22 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde dokuz fırını ve 17 üretim bandı ile faaliyet göstermektedir. Çeşitli ebat ve tasarımda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üreten Graniser Seramik, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerine üstün nitelikli ürünler sunmaktadır. 1000’i aşkın uzmanıyla trend yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, üretiminin yüzde 60’nı ihracata yönelik gerçekleştirmekte ve İsrail, Kanada, ABD, Yunanistan, Almanya ve kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 60’ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.