(Bosch)’tan akülü yeni ‘GSA 18 V-LI C’ panter testere

Bosch Elektrikli El Aletleri, ahşap, metal, lambri gibi pek çok farklı alanda kullanımlar için geliştirdiği ‘GSA 18 V-LI C Professional’ panter testereyle en zorlu uygulamalarda dahi yüksek performans vadediyor.

Geliştirilen yeni yapısıyla daha güçlü bir motora ve dar alanlarda esnek kullanım aksesuarlarına sahip olan GSA 18 V-LI C Professional, kullanıcılara rahat ve zahmetsiz bir çalışma deneyimi sunuyor.

En zor alanlarda dahi kolay ve rahat kullanımı garanti eden panter testere, güçlü aküsüyle elektrikçiler, tesisatçılar ve içyapı profesyonellerinin ihtiyaçlarını tamamıyla karşılayabiliyor. Ahşap ve lambri kesimlerin yanı sıra metal tüplerin ve metal levhalar gibi çok farklı kesimler için de uygunluk gösteriyor. Yeni panter testeresi, ‘GSA 10,8 V-LI’ ve ‘GSA 18 V- LI’ ürünlerinin özelliklerini de bir arada sunuyor.1455816874_gsa_18_v_li_c_appl_01

Kontrollü başlangıç, düşük titreşim ve hızlı kesim

GSA 18 V-LI C Professional, kesme işlemine yumuşak ve kontrollü bir başlangıç sağlarken, hassas ve güçlü motorlarla ihtiyacınız olan hızı da sağlayabiliyor.

Güvenlik unsurlarıyla donatılmış olan testere, farklı kesme uygulamalarında rehberlik görevi de üstleniyor. Metal ve tahta paletler, alçıpan yapılar gibi birçok alanda en uygun kesme işlemini gerçekleştirebiliyor. Düşük titreşim değerleriyle tek elle kullanım kolaylığı da sağlayan ürün, hafif ağırlığıyla da kullanıcıları yormuyor.

Dilediğiniz kesme hızına ayarlanabilen testere dakikada 3050 vuruşluk inme hızıyla kısa sürede kesme işleminin tamamlanmasını sağlıyor.1455816875_gsa_18_v_li_c_appl_30

4.0 Ah akü ve Elektrik Hücre Koruma (ECP) özelliği bir arada…

Test edilmiş ve onaylanmış SDS sistemi ile bıçakları kolayca değiştirilebilen GSA 18 V-LI C, başka bir alete ihtiyaç duymadan tüm işlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. GSA 18 V-LI C, güçlü DC motoru ve 4.0 Ah aküsüyle en hızlı kesme ve çalışma süresini sağlıyor. Ayrıca, Elektrik Hücre Koruma (ECP) özelliğine sahip olan ürün, aşırı yüklenmeye karşı lityum iyon piller tarafından korunuyor. Böylece pil ömrü de en üst düzeye çıkarılıyor.

Düşük ağırlık ve anti vibrasyon sistemi ile kontrollü çalışma sağlayan ürün, güvenli tutuş için Multigrip şeklinde el yapısına anatomik uygunluk gösteren bir tutacak kısmına sahip bulunuyor ve LED ışıkla karanlık ortamlarda da kolayca görülüyor.

GSA 18 V-LI C Professional akülü panter testere, AL 1860 CV Professional şarj aleti, iki adet 4.0 Ah lityum iyon pil ve üç adet testere bıçaklarıyla birlikte L- Boxx içerisinde temin edilebiliyor.


 

Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri, aksesuarları ve ölçme aletleri konusunda dünya lideridir. 2014 yılında, yaklaşık 19.000 iştirakçisiyle, yüzde 85’i Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4.2 milyar avro ciro gerçekleştirmişttir. Bosch, Skil, Dremel ve Sia gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. 2014 yılında bölüm, satışlarının yüzde 35’ini, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. 2015 yılında Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri, aksesuarları, ölçme aletleri ve bahçe aletlerinden oluşan dört ürün grubuyla piyasaya 100’den fazla yeni ürün sunmuştur.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Dünya genelinde 360 bini aşkın çalışanıyla 2014 yılında 49 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Bosch Grubu; Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Enerji ve Bina Teknolojileri ve Dayanıklı Tüketim Malları olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 60’ın üzerinde ülkedeki 440’dan fazla bağlı bölgesel şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağı daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2014 yılında dünya çapında 4.600 patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde ‘yaşam için teknoloji’ sunabilmektedir.

Daha fazla bilgiye internet üzerinden www.bosch.com.tr adresinden erişilebilir.