(Yurtbay Seramik)’ten gözalıcı seriler: Motto, Legend ve Zen…

Motto

Yurtbay Seramik, Motto, Legend ve Zen serileri ile farklı yaşam alanları için seçenekler sunmaya devam ediyor.

 

MOTTO

Yurtbay Seramik, doğadan ilham alarak hazırladığı Motto serisinde siyah ve beyazın etkileyici birlikteliğini sunuyor. Klasik bir şıklık arayanlara; mermer dokulu, damalı dekorasyon seçeneği sunan karolar, mekanlarda görkemli bir görünüm sağlıyor. Sade ışıltısıyla dikkat çeken, damarlı yapısıyla mermerin asaletini yansıtan Motto, 60×60 cm ebatında satışa sunuluyor.

Legend

LEGEND

Taşın doğal renklerinin mat yüzeyle sunulduğu, alışılmışın dışında salonlara da taşınabilecek, sadeliğiyle yaşam alanlarını farklı kılacak bir seri: Legend. Doğal taş efekti, gri rengiyle doğallığı daha da gerçekçi kılan, duvar ve zemin kullanımına uygun seri, 30×60 cm ebatında satışa sunuluyor.

Zen

ZEN

Zen’i mutfağınıza taşıyarak; birbiriyle uyumlu renk geçişlerine, geometrik desenlerle gelen hareketliliğe, enerjisi bol bir mekana yer açın. Seri, mutfakların yanısıra otellerde ve kafelerde de fark yaratmak isteyenler için ideal bir tercih. Kullanıldığı mekanda farklılığıyla dikkatleri üzerine toplayan Zen; kırmızı, bej ve siyah renklerinde satışa sunuluyor.