“Kendi Duvarını Kendin Vidala!

Saint-Gobain alçı grubunun dünyadaki çeşitli fabrikalarında ileri teknoloji ile üretilen Habito yeni nesil levhalar Yapı Fuarı’nda sergilendi

Rigips Saint-Gobain Alçı Sanayi, “Kendi duvarını kendin vidala” sloganı ile tanıttığı Habito yeni nesil levhalarının dayanıklılığını standına kurduğu tırmanma duvarı ile kanıtlıyor.

Habito levhaların, son kullanıcılar ile birlikte onların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yaşam konforunun ve kalitesini artırmak için ileri teknoloji ile geliştirildiğini açıklayan firma yetkilileri, Habito levhalar ile oluşturulan kuru duvar sistemlerinin sağlam ve dayanıklı olduğunu belirterek “ Bu ürünümüz geleneksel duvar sistemlerine göre daha iyi ses yalıtımı sağlıyor. Kulllanıcı dostu olan Habito levhalar, herhangi bir özel alet veya dübel gerektirmeden doğrudan vidalama yapabilme olanağı sağlıyor. Yüksekteknoloji ile üretilen ve güçlendirilmiş çekirdek yapısına sahip levhalar sıradan bir ahşap vidası ile 15 kg noktasal yük taşıma kapasitesine sahiptir. Dübel kullanımına gerek yoktur, sıradan bir tornavida ile kolaylıkla monte edilebilir. Yangına ve darbeye dayanıklı, çevre dostu, yüksek taşıma kapasiteli bu ürünümüzü tanıtmak için bir tırmanma duvarı oluşturduk.” bilgisini verdi.