(KALE ENDÜSTRİ HOLDİNG) 39.Yapı Fuarı’nda…

Türkiye ekonomisinin son dönemde ortaya koyduğu büyük dönüşüm hedefini yıllar önce yakalayan Kale Endüstri Holding, inovatif, nitelikli, satana katma değer, kullanana yüksek verim sağlayan ürünlerini, 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da tüketici ile buluşturuyor.

Türk ekonomisinin güçlenmesinin, katma değerli ürünlerle mümkün olacağı konusunda büyük uzlaşı yaşanıyor. Bu ilkeyi yıllar önce benimseyen ve hizmete sunduğu üretimleriyle Türkiye’ye örnek olan Kale Endüstri Holding 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild’e bu sene de imza atmaya hazırlanıyor.

10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda 7. Salon, 241 numaralı stantta yerini alanKale Endüstri Holding, sadece yurt içinden gelen ziyaretçilere değil, yurt dışındaki alım heyetlerine de kalite, güvenlik, katma değer üçgeninin fırsatlarını sunacak.

39 yıldır devam eden ve dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olarak kabul edilen Yapı Fuarı’nda yerini alan Kale Endüstri Holding, bu sene de yeni ürünleri, inovatif çözümleri ve marka işleriyle organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Ahşaptan demire, çelikten alüminyum doğramaya, PVC doğramadan çelik kapıya kadar geniş bir yelpazede kilit alanındaki son gelişmeleri sergileyecek olan firma, alarm izleme hizmetiyle de güvenlik anlayışını farklılaştırmayı sürdürecek. Sergilenecek ürün ve hizmetlerle ilgili bir açıklama yapan Kale Endüstri Holding yetkilileri, hedefin sadece bir ürün gamını sergilemek olmadığını, herkesin kazanç ve konfor elde edebileceği güvenlik ürünleriyle sundukları kaliteyi pekiştirmeyi de hedeflediklerini belirttiler.1462881051_G__rsel

Anahtarcıların kulüp buluşması

Sektörde doğru ürünü müşteriyle buluştururken, doğru uygulayıcıların da önemli olduğu bilinciyle hareket eden Kale Endüstri Holding, ustaları da aynı çatı altında buluşturdu. Bu yıl birinci senesini kutlayan Kale Anahtarcılar Kulübü sistemi sayesinde iş ortaklarıyla ilişkilerini daha kurumsal ve performansa teşvik eden bir yapı çerçevesine oturtan Kale Endüstri Holding, tüketiciye verilen hizmetin de niteliğini bu yolla arttırıyor. Hedef, projenin tüm Türkiye’deki anahtarcıları kapsayan ve gittikçe genişleyen büyük bir sosyal ağ haline gelmesi. Yapı Fuarı’nda mevcut kulüp üyelerini de ağırlayacak olan Kale Endüstri Holding, yeni katılımlara davette bulunup, “Gelin ustalık ile nitelikli ürün buluşmasının yarattığı faydayı, Türkiye genelinde her tüketiciyle paylaşalım” çağrısında bulunuyor.


Kale Endüstri Holding Hakkında

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunmaktadır. 2015 yılını 470 milyon TL ciro ile kapatan Holding, yıl boyunca yaptığı 48 milyon USD ihracat ile dünyanın dört bir yanında 100’den fazla ülkeye ulaşıyor.

Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde üst üste 9 kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır.

Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.