(Arçelik), Ankastredeki Başarısını Amerika’ya Taşıyor

Türkiye ankastre pazarının lideri Arçelik A.Ş.,  modern ve estetik tasarımlar sunan ürünleriyle Türkiye ve yurtdışındaki en seçkin konut projelerine imzasını atıyor. New York, Hollywood ve Toronto’daki özel yaşam alanları için hazırlanan ankastre ürün gamı, son olarak dünyaca ünlü mimar Karim Rashid’in ABD’de tasarladığı iki yeni konut projesinde de yer alacak.

Türkiye beyaz eşya ve ankastre pazarının lider kuruluşu Arçelik A.Ş., teknoloji, kolay kullanım ve çevre dostu özelliklerini estetik tasarımlarla buluşturduğu ankastre ürün gamının başarısını yurtdışına da taşıyor.

Dünyaca ünlü mimarların Manhattan, Wall Street ve Hollywood’da tasarladığı en seçkin konut projelerinde tercih edilen ankastre ürün gamı ile Arçelik A.Ş., tüketici alışkanlıkları ve ürün boyutları açısından önemli farklıklar gösteren Amerika pazarında iddiasını güçlendiriyor. Özel yaşam alanları için tasarlanan kaliteli, yenilikçi ve lüks ankastre cihazlar, ABD’nin yanı sıra Kanada’daki en seçkin konut projelerinin tercihi Arçelik ürünlerinden yana oldu.

Ünlü tasarımcı Karim Rashid’in tercihi

Arçelik A.Ş. ankastre ürünleri, dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı ve iç mimar, 300 tasarım ödülü sahibi Karim Rashid’in tasarladığı ve 2016-2017 yıllarında tamamlanacak iki yeni projesinde yer alacak.

Can Dinçer

Sigorta şirketi AIG’nin eski binası olarak bilinen gökdelen 70 Pine Street’teki tüm daireler Arçelik A.Ş. ankastre ürünleriyle donatılırken, Manhattan’daki 252, Hollywood’daki Columbia Square Project ve Bjarke Ingels Group’un hayata geçirdiği New York’taki W57 projesinde de tercih Arçelik A.Ş ürünleri oldu.

Arçelik A.Ş Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, “Ankastre ürünlerimizle Türkiye’nin en seçkin konut projelerinde yer alırken, iç pazardaki başarımızı uluslararası markalarımızla yurtdışına da taşıyoruz. Tüketici alışkanlıkları ve ürün boyutları açısından önemli farklıklar gösteren ABD’de en değerli rezidans projelerinde 2009 yılından bu yana yer alıyoruz. Ürünlerimiz, New York’ta, metrekare başına kira değerlerinin en yüksek olduğu Manhattan’ın 23’üncü Caddesi’nde satışa sunuluyor. Bu pazardaki başarımız aldığımız en prestijli ödüllerle de taçlanıyor” dedi.