Bahçelere SIRADIŞI Eğlence

Kalitesi ve tasarımlarıyla farklılaşan dünya markası Paola Lenti’nin dış mekan ürünleri, dünyanın en prestijli tasarım ve dekorasyon markalarını Türk tüketicisi ile buluşturan Mozaik’te tüketici ile buluşuyor. Dış mekanlara renk katan seride, salıncaktan pufa, şezlongtan, oturma grubuna, şemsiyeden aksesura kadar bir çok ürün yer alıyor.

Örgünün dış mekana renkli dokunuşu

 Dış mekan mobilyalarında sıradışı formları, üstün teknik özellikleri, çarpıcı modelleri ve renkleriyle Paola Lenti, bahçe keyfine eğlenceyi de katıyor. Mozaik’te satışa sunulan Paola Lenti dış mekan ürünleri, rahatlık ve konfor sunarken, özel örgü ip yapısı ile dış mekanlara renkli bir dokunuş getiriyor.

Ortamı yumuşatan, sıcak ve renkli bir hava yaratan Paola Lenti dış mekan ürünleri, Aqua teknik kumaş özelliği ile dış mekan için özel olarak hazırlanmış bir seri olarak dikkat çekiyor. Tasarımı ile farklılaşan Paola Lenti dış mekan ürünleri, özel örgü ip yüzeyi ile bahçe, teras, balkon gibi tüm dış mekanlara yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

 


 

Mozaik Design Hakkında;

1992 yılında kurulduğundan beri tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil eden Mozaik, sadece bir tasarım ürünleri mağazası olmanın çok ötesinde, bir yaşam tarzı merkezidir. Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlara kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturmaktadır.
www.mozaikdesign.com