“Doğal taş” tutkunları için (VitrA)’dan ŞIK çözümler

Her ortam için dayanıklı çözümler sunan VitrA; tasarımcıların imzasını taşıyan yenilikçi fikirleri ve yaşamı kolaylaştıran çözümleriyle dikkat çekiyor. Modern tasarımın güçlü vurgusunu kullanarak yüksek enerjili mekânlar yaratan VitrA, doğal taşların uyumunu ve şıklığını evlere yansıtıyor.

Dünyada ender bulunan Calacatta mermerinden üretilen yeni porselen karo serisi Flashback, iri damarlı görünümüyle, döşendiği mekânlara lüks, şık ve modern bir dokunuş katıyor. Dekor ya da süpürgelik gibi tamamlayıcı unsurlar olmaksızın tek başına kullanılabilen seri, gri ve altın damarlarıyla renk seçeneği sunuyor.

Silver Fantasy mermerini doğala en yakın tonlarıyla mekânlara yansıtan yeni karo serisi Versus, döşendiği her ortamda minimal ve modern bir algı yaratıyor. Duvar karolarının yanı sıra porselen karolara da sahip olan seri zıtlıklardan besleniyor, büyük ebatlarıyla mekânlara ferahlık katıyor. Soğuk mermer dokusunun, bronz ve gümüş renklerdeki parlak paslanmaz metal çubuklarla yarattığı zıtlık, duvarlara yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

(Doğal taş) tutkunları için (VitrA)’dan ŞIK çözümler.-1

Doğal taşın pozitif enerjisini ve rahatlatıcı etkisini yansıtan porselen karo serisi British Stone, taş görünümünü doğal renklerle buluşturarak, yaşam alanlarında ferahlık etkisi yaratıyor. Yoğun trafikli mekânlarda kullanıma son derece uygun seri, konutlarda da tercih ediliyor.

Doğal taşın parlak yorumundan doğan yeni porselen karo serisi Stellar, şık ve doğal mekânlar yaratmak için kusursuz bir seçenek sunuyor. Üç boyutlu rölyefli dekorlarıyla modern ve dinamik bir görünüm kazandıran duvar karoları, 40×80 cm’lik yeni boyutuyla kullanıma sunuluyor.