(Themore Concept)’ten Yeni Banyo Koleksiyonu: “Efes Banyo Koleksiyonu”

Themore Concept, melamin yüzeyi ve ahşap ışıklı iç bölmesiyle dikkat çeken “Efes Banyo Koleksiyonu” ile kullanıcılara estetik ve fonksiyonel bir tasarım sunuyor.

Üst modül, ayna modül ve alt modülden oluşan “Efes Banyo Koleksiyonu”, kulpsuz tasarımı ve fonksiyonel tasarımı ile banyo alanında hem estetik bir tasarım hem de konfor ve işlevsellik arayanlar için bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Çizilmelere ve darbelere dayanıklı, su geçirmeyen melamin yüzeye sahip “Efes Banyo Koleksiyonu”; uzun dolap, aynalı dolap ve lavabo dolabı olarak 3 mobilyadan oluşuyor. Yalın ve kulpsuz tasarımı ile çağdaş bir görünüm sunan koleksiyon, 3 farklı renk alternatifi ile farklı zevklere ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılara yanıt vermeyi amaçlıyor. Tüm dolaplarında ışıklı ve içe gömülen açık bölmesi bulunan “Efes Banyo Koleksiyonu”; havlu, diş fırçası, diş macunu, krem gibi ihtiyaçlara pratik bir şekilde ulaşılabilmesine imkân veriyor.


Themore Concept 
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda İzmir, Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan, İskenderun ve Didim’de bayileri; Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır.