(Geberit)’ten İdeal Temizlik için Klozet Çözümleri…

Geberit’in yüksek hijyen sunduğu Rimfree®, TurboFlush yıkama tekniğine sahip ONE asma klozet ve entegre rezervuarlı Monolith banyolarda konfor vadediyor.

Güncel ihtiyaçlara yönelik tasarım kodlarıyla çözümler üreten Geberit, klozet sistemlerinde de duvarın önündeki vitrifiye ve arkasındaki gömme rezervuara kadar tüm bileşenleri optimum şekilde koordine ediyor. Pratik temizliğin yanı sıra sessiz çalışan bir yıkama performansıyla dikkat çeken Geberit klozet çözümleri, aynı zamanda sıhhi tesisat uzmanları tarafından da kolay bir şekilde kurulabiliyor. Geberit’in çözümleri arasında bulunan Rimfree®, ONE asma klozet ve Monolith, kullanıcı deneyimini özel kılmayı amaçlıyor.

Estetik tasarımı ile öne çıkan ve her tip banyo atmosferine yüksek oranda uyum sağlayabilen Rimfree® kanalsız klozetler, işlevsel özellikleriyle de kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Rezervuardan gelen suyu klozetin üç tarafına dengeli bir şekilde dağıtan sistem, temizliği dikkatli bir biçimde gerçekleştirebiliyor. 4,5 ya da 6 litre alternatifli su kullanımına sahip klozet, temizlikte kullanılan kimyasal madde oranını azaltarak çevreyi korumaya çalışıyor. Rimfree® klozetlerin özel sır KeraTect® teknolojisiyle desteklenmesi ise gözeneksiz ve pürüzsüz yüzeyiyle kolay bir temizlik sunuyor.

TurboFlush yıkama teknolojisine sahip asma klozet Geberit ONE, hem tasarımı hem de fonksiyonel yapısıyla ön plana çıkıyor. Klozetin kanalsız seramik ve asimetrik iç geometrisi ise yüksek hijyen vadediyor. Yıkama başladığında, su yanal olarak klozetin içine sessiz bir şekilde akarken kapsamlı bir temizlik gerçekleştirilebiliyor. Tüm banyolara entegre edilebilen ONE, kolayca çıkarılabilen kapağı sayesinde klozetin temizlenmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Sofistike bir montaj teknolojisi sayesinde 4 cm açıklığa sahip klozette bu sayede yükseklik istenen seviyeye göre ayarlanabiliyor.

Yüksek kaliteli cam yüzeyi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunan Monolith, banyoların yapısal formundan bağımsız kolay montaj imkânıyla yeni inşaatların yanı sıra renovasyon için de tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra sisteme entegre koku alma ünitesi, kötü kokuların giderilmesi için en efektif yöntemi sunuyor. Dört farklı tasarım ödülüne sahip Monolith rezervuar modülü, 101 cm ve 114 cm olmak üzere yüksekliği farklı iki modeli kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca Geberit akıllı klozet AquaClean ile kombinasyon sağlayan üç farklı modele sahip. Yeni nesil rezervuar modülü Monolith Plus ise banyoda daha fazla alan için yer açıyor. Optimize edilmiş tasarımıyla dikkat çeken ve Geberit ONE banyo serisindeki aynalı dolapların ComfortLight’ı ile uyumlu olan aydınlatma sahneleri de Monolith Plus’ın kullanıcısına sunduğu konfor hissini vadediyor. Tasarım çizgisini fonksiyonelliği ve teknolojisiyle destekleyen Monolith Plus, banyoda gizli ve açık teknoloji arasındaki boşluğu kapatarak, genişletilmiş elektronik kontrollü fonksiyon yelpazesi sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit 
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektöründe öne çıkmaktadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.