(Themore Concept)’ten Fonksiyonel Mutfak Modelleri

Melisa Mutfak

Themore Concept, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla geliştirdiği “Sven”, “Melisa” ve “Neo Mutfak” modelleri ile konforlu bir yaşam alanı yaratılmasına imkân sunuyor.

Mutfak, banyo, kapı, vestiyer, dolap, ray dolap ve dekorasyon ürünlerini bir çatı altında toplayan Themore Concept; mutfakta işlevsellik ve estetik bir görünüm sunan “Sven”, “Melisa” ve “Neo Mutfak” modelleri ile farklı zevklere sahip kullanıcılara hitap ediyor.

“Neo Mutfak”, çerçeveli tasarımı ile nostaljik bir atmosfer sunuyor. 22 mm kalınlığındaki mat ve metalik lake renk seçenekleri, camlı ve camsız kapaklarıyla her zevk ve tarza eşlik etmeyi amaçlayan “Neo Mutfak”, fonksiyonellikle estetiği birlikte buluşturarak konforlu bir mutfak alanı vadediyor.

Neo Mutfak

Geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken “Melisa Mutfak”, özgün kulp detayları, fonksiyonel vitrin dolabı ve geniş tezgah alanıyla hem estetik hem işlevsellik arayanlar için öne çıkıyor. Mat lake ile bütünleşen lineer kapak dokusuyla tasarlanan “Sven Mutfak” ise estetik ve yalın tasarımı ile mutfaklarda yer alıyor.


Themore Concept 
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak-banyo dolapları, kapı, ray dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda İzmir, Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan, İskenderun ve Didim’de bayileri; Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır.